Şimdi Ara

cyclone montaj yerleri nereler? lütfen yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • honda civic 2011 model aracımızda malum far sensörü, cam modülü bulunmuyor.

malatya daki honda servisi ile görüştüm cyclone ürünleri kullanıyorlar bana cam modülünü 300 tl ye takabileceklerini belirttiler. baktım internette cyclone nin honda civic,city için özel ürettiği model cam modülü var ve fiyatı 85 tl.

yanında da far sensörü almayı düşünüyorum. onun da fiyatı 62 tl. ancak servise sordum far sensörünü takmaya hiç yanaşmıyorlar

dikkatimi çeken cyclone markasının açıklamasında 81 ilde montaj yeri diye bir açıklama var , bu montaj yerlerini ürünü almadan nasıl öğrenebiliriz.

bunlar eğer montajını yapıyorlarsa ellerinde bu ürünlerden zaten olmaz mı?

bizim mevcut aracımıza montaj yapabilirlermi konusunda bunlardan bilgi almak için bu montaj servislerini nasıl bulabilirim.

DAHA ÖNCEDEN CYCLONE MARKASINI ALAN KULLANAN VEYA SATAN VARSA BU MONTAJ YERLERİ HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİRMİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigne -- 4 Temmuz 2011; 22:23:03 >

• bu konuda regi.com.tr ye de mail attım cevap bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigne

bu konuda regi.com.tr ye de mail attım cevap bekliyorum

kimse cevap veremiyor yaw:(((((((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigne -- 10 Temmuz 2011; 23:34:20 >
  • nigne kullanıcısına yanıt
    çünkü çok berbat ve seviyesiz bir firma. inanın muhatap olsaydınız, sadece üzgün değil aynı zamanda sinirli ve dolandırılmış da hissederdiniz...
  • Iki Modülü bağlamak da çok kolaydır, boşuna cyclone a o kadar para vermeyin , Sahibinden de bi sürü modül ilanı var güven veren birinden alın herhangi bir elektrikçi uygun fiyata takar. Şema zaten içinden çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.