Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Kayıt Dosyası Belirli Bir Boyuta Ulaşınca Bozuluyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

CD PR gibi bir firma bir daha gelmezmiş... Güleyim de boşa gitmesin bari... Tamam bende seviyorum witcher oyunlarını ama sen ve senin gibiler alt tarafı bi oyunla göklere çıkardınız adamları, herhangi biri Cyperpunk 2077de fena batırdılar, sizin gibi fanboyların eline de patlak oyun verdiler dediğinde zorunuza gidiyor, kaldıramıyorsunuz. Şu rezilliği bile savunmaya kalkıyorsunuz. Fanboyluk böyle bir şey demek ki. Bu arada aslan parçası ne oluyor? Askerlik arkadaşım mısın, nerden geliyo bu samimiyet? Sen bana çocukluktan kurtulun yetişkin olun edebiyatı yapacağına önce fanboyluktan kurtul sonra da gerçek hayatta tanımadığın adamlarla askerlik arkadaşınmış gibi konuşulmayacağını öğren.

• Adamların karizmaları öyle bir çizildi ki ancak Witcher 4 gelirse bir nebze düzelirler.

• witcher 3 baya overrated oyun yalnız

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Asd1234dsq

İyide oyunda zaten bulut kaydı var bozulup baştan oynamak zorunda olanlar korsan oynayanlardir onlarında oyunları çöksün isterse müstehaktir

okuduğunuzu anlamakta zorlanıyor musunuz bilerek mi anlamak istemiyorsunuz? cloud save le ne alakası var konunun. Save dosyan 8mb yi geçtiyse bozuluyor diyoruz cloud save diyorsunuz. 8mb yi geçen dosya cloud da da olsa bozuluyor. steam profilimi mi atayım buraya? hem 250 tl verdik hem de korsancı olduk anasını satayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: big Left

witcher 3 baya overrated oyun yalnız

Ortalama bir SONY exclusive The Witcher'ın sadece 3. oyunundan değil komple seriden daha overrated.
  • Bir yorumda oyunları kapıştıran mı dersin? diğer tarafta firmaya nefret kusan mı dersin? Yoksa bir oyun için birbirine kırıcı kelimeler konuşanlar mı dersin?

Bir oyun hoşunuza gidiyorsa o oyun sizin için güzeldir. Herkesin hoşuna gidecek diye bir kaide yoktur. Firma/oyun hakkında yorum yaparsın anlarımda kırmayın birbirinizi.

Hoşuna gitmedi mi? Oynama.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: big Left

witcher 3 baya overrated oyun yalnız

Ortalama bir SONY exclusive The Witcher'ın sadece 3. oyunundan değil komple seriden daha overrated.

Konu save dosyası problemi, üyenin yazdığı TW3'ün overrated bir oyun olduğu ama sizin mesajla bu meseleler arasındaki bağlantıyı bir türlü kuramadım? Sabah, akşam Sony nefreti ile yatıp, kalkanlardansınız herhalde, Allah kurtarsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

oyun 8mb den büyük save dosyalarını okuyamıyor. benim başıma geldi. bana olmaz deyip dikkatsizce oynamaya devam etmeyin derim çünkü bug değil resmen sınırlamışlar oyunun okuyabildiği boyutu. kendi kullanıcı klasörünüzde "kaydedilen oyunlar" isminde bir klasör var. oradan takip edin save dosyalarının boyutlarını.
    Zaten oyunu oynamıyorum ben sol üstte fps sıcaklık fetisi var ona bakıp duruyorum, buna save dosyası boyutu takip etmek de eklenecek çok şükür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: OldReview

Konu save dosyası problemi, üyenin yazdığı TW3'ün overrated bir oyun olduğu ama sizin mesajla bu meseleler arasındaki bağlantıyı bir türlü kuramadım? Sabah, akşam Sony nefreti ile yatıp, kalkanlardansınız herhalde, Allah kurtarsın...

Allah sizi de kurtarsın, siz ve bir kaç üye (isimleri bile SONY stüdyosu, bilen bilir) her yerde SONY övüp diğer firmaları kötülemeden duramıyorsunuz. Aylarca her oyunu altında başımızın etini yediniz. Cyberpunk haberi olur, TLOU2 översiniz, RDR2 haberi olur GOW översiniz. SONY fanboyları kadar toksik bir kitle yok. İşin en kötü tarafı gelip kendiniz millete hakaret edersiniz, insanlar karşılık verince sanki durup dururken size hakaret edilmiş gibi tepki verirsiniz. Sizin yüzünüzden siteden soğudum. Ciddi ciddi bazı insanlar diğer oyuncuların huzurunu kaçırmak için SONY'den para mı alıyor diye düşünmeye başladım. Doğruya doğru, Cyberpunk 2077 iyi ama efsane olmayan bir oyun. Lakin PS exclusive olsa 95-100 puanlar yağardı. En büyük fanboyu da siz olurdunuz.

• keanu reeves i görüp ön sipariş vermiştim. keşke vermeseymişim. oyun güzel ama onca vaadi karşılayamadı hemde onca ertelenmeye rağmen. alırdım ama ne zaman alırdım witcher 3 gibi üzerinden yıllar geçer adam ederler öyle alırdım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • O değil de 8 ay gecikmeyle böyle çıktıysa acaba Nisan'da çıkarsalardı ne olacaktı. Komple 2D rogue-like shooter falan olacaktı oyun herhalde.

• Witcher'ı ön sipariş verdima am tüm dlc ve yamalardan sonra oynadım. Bunu ön sipariş de vermedim. İyice oturunca bakmak lazım oyunlara. Rüzgara kapılmamak en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.