Şimdi Ara

CyanogenMod 7.1 sürümü Sony Xperia serisi gibi 20'den fazla modele destek getiriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
8.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Helal olsun adamlara,yakında adını daha fazla duyarız bu şirketin
  • bu nedir anlamadım iyi birşeyse x8 ime kuruyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

Orijinalden alıntı: veto1214

quote:

quote:

quote:

htc hd2'ye eski android surumunden sonra cyanogenmod kurdugumda ayni telefonumu kullaniyorum diye hayretler icerisinde kalmistim. tam bir hiz ve stabilite abidesi. uyumlu telefonu olan herkeze tavsiye ederim.

Root gereklimi?

custom rom yukliyecekseniz garanti isini unutacaksiniz. ama xperia neo nuzdada xperia arc da gordugum donma takilma sorunlarini yasiyorsaniz cyanogenmodun tam ihtiyaciniz olan sey oldugunu soyliyebilirim.

Gerek yok ozm NEO akıo

denemeden erken konusmayin

Hangisini denemeden Ben neo kulanıom cygon umudeniyem diyosun

• ideos x5 yokmu
  • quote:

quote:

cok satbil saglam bir sistem. telefon belirgin sekilde hizlaniyor. bu yuzden denemeden karar vermeyin dedim.
  • quote:

quote:

quote:

cok satbil saglam bir sistem. telefon belirgin sekilde hizlaniyor. bu yuzden denemeden karar vermeyin dedim.

Ha Tamam Benim root yapmaya niyetim yok Useniom
  • iphone modelleri de olsaymış listede iyi olurmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: pogomania

sense 3 arayüzüne değişeceğimi düşünmüyorum. denedim ve gerçekten sense daha iyi. ( görüntü açısından )

Bunlar rom zaten arayüz istersen launcherdan istediğin gibi yapabilirsin. Bunlar işletim sistemini toptan değiştiren bi olay.

Ben sevmedim yaa darky rom daha güzel. cynogenin tek büyük artısı rami az kullanması ve geçişlerdeki motionların çok tatlı bi hava vermesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

iphone modelleri de olsaymış listede iyi olurmuş

İphone modelleri mi? şaka dimi bu şaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: saijero

quote:

Orijinalden alıntı: pogomaniasense 3 arayüzüne değişeceğimi düşünmüyorum. denedim ve gerçekten sense daha iyi. ( görüntü açısından )
    Bunlar rom zaten arayüz istersen launcherdan istediğin gibi yapabilirsin. Bunlar işletim sistemini toptan değiştiren bi olay. Ben sevmedim yaa darky rom daha güzel. cynogenin tek büyük artısı rami az kullanması ve geçişlerdeki motionların çok tatlı bi hava vermesi.

bende Virtuous kullanıyorum evet arada kasılmalar olabiliyor ama sorun yok diyorum :)

Birde cyanogenmod'un 3 versiyonu var acaba bunların çeşiti ve getirisi hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

quote:

neden sasırdın anlamadım dogrusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

kafa buluyorsun diye cevap yazmamistim ama ciddisin galiba.

iphone tamamen kapali sistem. jailbreakin bile hacker tarafindan yapildigina ihtimal vermiyorum. applein rekabetciligini korumak icin el altindan veriyor bence.
    bir cihaza rom yazmaniz icin tum suruculerinin olmasi gerek. boot'un yazilabilir acik olmasi gerek. sizce apple boyle bir sey musama gosterirmi.
    xperialara rom hazirlanabilmeside tamamen aony nin destekleriyle mumkun oldu. hazirlayan gurup her firsatta yaridimlarindan dolayi sonye tesekkur ediyor.

hepsini gectim diyelimki iphone'a android rom cikardik. sizce degermi? cihazinin kalitesi su anki android telefonlara yaklasabiliyormu. sensation ve s2 varken niye ip4s e android kurayim. hemde daha fazla para vererek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kafa buluyorsun diye cevap yazmamistim ama ciddisin galiba.

iphone tamamen kapali sistem. jailbreakin bile hacker tarafindan yapildigina ihtimal vermiyorum. applein rekabetciligini korumak icin el altindan veriyor bence.
    bir cihaza rom yazmaniz icin tum suruculerinin olmasi gerek. boot'un yazilabilir acik olmasi gerek. sizce apple boyle bir sey musama gosterirmi.
    xperialara rom hazirlanabilmeside tamamen aony nin destekleriyle mumkun oldu. hazirlayan gurup her firsatta yaridimlarindan dolayi sonye tesekkur ediyor.

hepsini gectim diyelimki iphone'a android rom cikardik. sizce degermi? cihazinin kalitesi su anki android telefonlara yaklasabiliyormu. sensation ve s2 varken niye ip4s e android kurayim. hemde daha fazla para vererek.

pek bilgim yok ama youtubede falan androidli iphone videoları seyrettim bu CyanogenMod 7.1 sürümü de androidden farklı bir işletim sistemi değilmi herhalde o da yüklenir dedim ama bilmiyorum tam olarak

• sozettiginiz videolari gonderebilirmisiniz.
  • quote:

sozettiginiz videolari gonderebilirmisiniz.

Ben de izlemiştim de bulamadım şimdi. Hakkaten iPhone a android kurmuşlar :D
  • sonyericsson Xperia x8,x10 mini miniproya onlarca cotum rom yükledim.en stabil olanı cynogen minicm mod 6.1,0,2,buda androidin froyo sürümüne denk geliyor..minicm 7,1 fena olmamış..bu tellerin işlemci hızlarını 600 mhzden 768 mhze çıkarttım ve stabil çalıştı,825 mhz kadar yolu var ama stabil olmaz,en iyisi 710 mhzdir.telefon acayip hızlı oluyor...isteyen arkadaşa nasıl olacağını anlatabilirim...root işi biraz karışık gelebilir ama değer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

sonyericsson Xperia x8,x10 mini miniproya onlarca cotum rom yükledim.en stabil olanı cynogen minicm mod 6.1,0,2,buda androidin froyo sürümüne denk geliyor..minicm 7,1 fena olmamış..bu tellerin işlemci hızlarını 600 mhzden 768 mhze çıkarttım ve stabil çalıştı,825 mhz kadar yolu var ama stabil olmaz,en iyisi 710 mhzdir.telefon acayip hızlı oluyor...isteyen arkadaşa nasıl olacağını anlatabilirim...root işi biraz karışık gelebilir ama değer...

Hocam X8 için en stabil romun linki varmı elinde. Şuanda GingerDX v17 kurulu telde.

Edit: Tmm buldum :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1168780

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SxXXxN -- 23 Ekim 2011; 14:13:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanr

Anasını satam bütün Xperialar var Bi X10 yok bu ne çelişki bi X10 yollayamamışlarmı adamlara!!!!!!!!!!!

X10 için daha önceden destek verilmişti zaten. Liste ilk defa verilenler için
  • merhabalar benımde se experia arc var ve uyumlu "CyanogenMod " nereden bulabılırım tr dil destekli..Yardımcı olurmusunuz acaba ?
  • yardımcı olabilecek birileri vardır diye halen beklemeteyım :):)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.