Şimdi Ara

Cyanogen : Google'ın kafasına sıkıyoruz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • esnek falan da çok sorunlu.millet otuz defa sil baştan yapıyor.çabuk güncelleme yapıcaz derken baştan sağma iş yapıyorlar demekki.
  • Mista Brown kullanıcısına yanıt
    Amaçları zaten bu. Google'u tümüyle devre dışı bırakmak Cyanogen romlarında kendi marketlerini yayına sokmak istyorlar. Market gelirlerinin ne kadar kârlı olduğunu herkes anladı. Meizu'nun Çin'de kendi marketinden kazandıkları cihaz satışlarından kat kat fazla. O yüzden bazı android üreticileri LG ve Sony gibi markalar buna yoğunlaşıyor. Cihazı olabildiğince ucuza satıp marketten kazanmak. Samsung denedi bu market işini ama tutmadı. Samsung App sanırım yayın hayatına son verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkn -- 27 Mart 2015; 15:04:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Amaçları zaten bu. Google'u tümüyle devre dışı bırakmak Cyanogen romlarında kendi marketlerini yayına sokmak istyorlar. Market gelirlerinin ne kadar kârlı olduğunu herkes anladı. Meizu'nun Çin'de kendi marketinden kazandıkları cihaz satışlarından kat kat fazla. O yüzden bazı android üreticileri LG ve Sony gibi markalar buna yoğunlaşıyor. Cihazı olabildiğince ucuza satıp marketten kazanmak. Samsung denedi bu market işini ama tutmadı. Samsung App sanırım yayın hayatına son verdi.

Kendi marketleri mi varmış? Google Play yerine Amazon Appstore çöpünü koyacaklar.
  • darkest earth kullanıcısına yanıt
    Henüz yok. Olmasını istiyorlar. Yani bu işte çok para var biliyorlar. Meizu market bir örnek. Bana göre milyar doları bile kabul etmemekte haklılar. Ama işte bizim Türk kafası bunu anlayamıyor. O kadar para vermişler kabul et al o parayla bir işhanı veya bir sürü ev. Ver kiraya rahatına bak. Tam Türk kafası. Dünyayı falan bilmem ama bu ülke insanının burnu boktan çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Henüz yok. Olmasını istiyorlar. Yani bu işte çok para var biliyorlar. Meizu market bir örnek. Bana göre milyar doları bile kabul etmemekte haklılar. Ama işte bizim Türk kafası bunu anlayamıyor. O kadar para vermişler kabul et al o parayla bir işhanı veya bir sürü ev. Ver kiraya rahatına bak. Tam Türk kafası. Dünyayı falan bilmem ama bu ülke insanının burnu boktan çıkmaz.

Çinli marketleri biraz yanlış anlamışsınız. Meizu kullanıyorum ben de fakat direk apkları izinsiz alıp koyuyor onlar. Avrupaya, AB'ye gelemiyorlar zaten onlarla. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 27 Mart 2015; 21:43:14 >
  • darkest earth kullanıcısına yanıt
    Avrupaya gelme niyetleri olduğunu kim söyledi? 1.3 milyarlık bir pazar var ellerinde hazır. İzinsiz olduğunu da sanmıyorum. Sonuçta bir satış yapılıyor. Buna aracılık eden onlar sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

yürüyün be kim tutar sizi.hiç sevmiyorum şu google ı.bitirin şunları.MS desteği de arkalarında zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androidin arkasından Google çekilirse, android batar ozaman neye mod yapacanız cyan ekibi. Hoş yaptığınıza da mod mu denir. Google appları sil.Çirkin cyan launcherı yükle. Kullanışsız dosya yöneticisini ekle. Saçma Apollo müzik oynatıcısını ekle. 2+2 yi toplamaktanaciz hesap makinasınıda ekle olsun cyanmod. Böööghhh.
    AOSP romlar bin basar cyana.

• Kafaya sıkma tabiri tabi ki abartılı ama gelişmeler olumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosette

Androidin arkasından Google çekilirse, android batar ozaman neye mod yapacanız cyan ekibi. Hoş yaptığınıza da mod mu denir. Google appları sil.Çirkin cyan launcherı yükle. Kullanışsız dosya yöneticisini ekle. Saçma Apollo müzik oynatıcısını ekle. 2+2 yi toplamaktanaciz hesap makinasınıda ekle olsun cyanmod. Böööghhh.
    AOSP romlar bin basar cyana.

AOSP çıkmıyor ki çoğu cihaza, Cyanogen olmasa AOSP tabanlı ROM kullanamazsınız.

• İyi gaza gelmişler

• Google androidin başında olmaya devam etmeli. Yoksa aynı linux sistemleri gibi android de öksüz kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne kadar saçma bir istek ya, adamlar hayır işi yapıyor sanki, tamamenna bagimsiz biraksinlarmis, zekilere bak

• acıkcası telefonumu kurtaran bır mod olmustu. galaxy w kullanıyorum telefonun garantısı bıtmıstı bır arıza gerceklestı telefonumda telefon geldıgınde acıyorum karsımdakının sesını duyuyorum ama benım sesım gıtmıyor ben aradıgımda aynı sekılde sesım gıtmıyor karsımdakını duyuyordum. telefon bır anda kullanılmaz hale gelmıstı. telefon arastırdım tam satın alacaktımkı arkadasım bırde rom yukleyelım deneyelım dedı ıyı akıl etmıs gercekten. yukledık cyanogen mod telefon eskisi gibi oldu. bunun ustune 1 yıl daha kullandım kullanmayada devam edıyorum bır telefonun işletim sistemi bozulup kullanma engel olurmu olurmus bunuda ogrendım donanımsal degıl yazılımsal hata yuzunden telefon çöpe gıdecektı cyanogen hayat kurtardı.
  • Cyanogen hayırdır? Yavaş sıkda o mermi sana gelmesin.

• Hahaha. Google rakip mi.

• 2 yıldır Cyanogenmod sürümlerini denemiş beğenmiş biri olarak Cyanogen yöneticilerine söylemem gerekir ki;
    Bi "sıktırın" gidin :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

Dünya üzerindeki hiç bir firma yada güç Google'ın kafasına sıkamaz. Adamların elinde o kadar çok bilgi o kadar çok istihbarat var ki aklınız şaşar. Adamlar Google'da arama yaparken en çok yazdığınız yanlış harften bile sizi tanıyabiliyor.

Adamların elinde ne kadar istihbarat var kardeş söylede bilelim

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

ilk önce xperia iona doğru düzgün bir rom yapın 1800 lira para verdim benim telefonumdan 200 lira daha ucuz olan s3 e bir sürü rom çıktı bize bi tane o da bozuk.

belki senin telefonundan daha ucuz olan s3 senin telefonundan katlarca fazla satmıştır ondan s3e bu kadar rom vermişlerdir

onun haricinde yaptıkları romlar öyle ahım şahım birşey değil. üstteki arkadaş doğru söylemiş "sıktırıp" gitmeliler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.