Şimdi Ara

cx.adimps-perf.com virüs acil yardım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar google chrome cx.adimps-perf.com seklinde bir siteyi acıyor kendi kendine ve sürekli reklam sayfası cıkıyor, internetten arastırıp silmeye calıstım, ccleaner,malwerebytesla tarattım ancak birtürlü basaramadım bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun .

• Buradan da indirebilirsiniz. veya bildiğiniz bir yerden farbar ecovery progrmaını indirip kurun. Tarama sonucu çıkacak 2 adet log dosyasını gönderin, bundan sonra bilgisayarınızdan hiç bir dosya silmeyin, kopyalamayın, kurmayın, kaldırmayın. Bu işlemleri otomatik yapan programları ve görevleri bir süreliğine devre dışı bırakıp göndereceğim Fixlist dosyasını bekleyin. Benide haberdar etmeyi unutmayın.
  • Combofix programını kullan %99 çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malwarebytes
  • awaqado kullanıcısına yanıt
    kaç kere tarattım hocam ama işe yaramıyor
  • combofix kullanmayı denedim bilgisayar elimde kalıyordu , bulasmadım tekrardan .
  • ben şuana kadar 3 farklı bilgisayarda en az 10 kez kullandım ancak hiç bir problemle karşılaşmadım.

• Buradan adw clenar programını indirebilirsiniz. Pc taramadan sonra otomatik olarak yeniden başlatılır.
  • Çok teşekkür ederim hocam, bu program işi çözdü .
  • Kullaniciyi Sil de diyebilirsin o zaman tamamen sifirlardi ama oda kötü bir şey

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.