Şimdi Ara

cx 300 aldım çok memnunum! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
3.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: lafebesi

ya valla dediklerinizi okuyunca hakkatten bendse alayım mı acaba düşündüm

geçende ben bu aleti d&r da gördüm 79 liraydı

pahalı geldi ama galiba değecek bi alet ama ben bişey sorucam yukarıdaki arkadaşlarıma
    acaba böyle kulak içine kadar malumunuz giriyor bu alet acaba bi sıkıntı yaratıyo mu
    yani adamı bunaltıyor mu onu soracaktım yani eski kulağın içine tam girmeyen sonyleri aratır mı bende creative zen neeon var ve sony nin sıradan bi kulaklığı var açıkçası çok memnun değilim kulaklıktan ama gene de acaba şınayzıra o kadar parayı versem kulakları rahatsız eder mi acaba diye düşünüyorum ses kalitesi mutlaka süperdir dicak bişey yok ona inanıyorum da acaba dediğim gibi kulağı sıkıp adamı o aşırı yalıtımlı bölge insanı boğarmı sıkarmı onu soracaktım sizlere.....

reklamini yapmak gibi olacak ama forumda digitaldelisi amerikadan getirdi cx300leri 45 ytl'den satıyor.. ben de ondan aldim kesinlikle sahte degil.. düşünürsen ona bi ulaş istersen

• quote:

pahalı geldi ama galiba değecek bi alet ama ben bişey sorucam yukarıdaki arkadaşlarıma
    acaba böyle kulak içine kadar malumunuz giriyor bu alet acaba bi sıkıntı yaratıyo mu
    yani adamı bunaltıyor mu onu soracaktım yani eski kulağın içine tam girmeyen sonyleri aratır mı bende creative zen neeon var ve sony nin sıradan bi kulaklığı var açıkçası çok memnun değilim kulaklıktan ama gene de acaba şınayzıra o kadar parayı versem kulakları rahatsız eder mi acaba diye düşünüyorum ses kalitesi mutlaka süperdir dicak bişey yok ona inanıyorum da acaba dediğim gibi kulağı sıkıp adamı o aşırı yalıtımlı bölge insanı boğarmı sıkarmı onu soracaktım sizlere.....

uygun kulak ucunu takarsan ( ben en küçüğü takıyorum) kulak içine kadar giriyor böyle, ilk takışta sanki basınçlı odada kalmış gibi oldum müzik açmadan kulaklarım patlıyacak gibiydi, kendi sesimi bile az duyuyordum; ama müziği açınca anladım önemini, dışardan hiç ses gelmiyor... bir müddet sonra kulaklıkların takılı oldugunu unutuyorsun sanki boşmuş gibi geliyor, kulaklığı çıkarınca da dünya seslerini duyunca "vay bu ne böyle" diyorum, meğer ne kadarda izole ediyormuş, basınç olduktan sonra çıkarınca biraz "oh be" dünya varmış diyorum ama basınç geçici ve uygun kulak süngerlerine bağlı bence

• quote:

Orjinalden alıntı: e-r@lp

quote:

uygun kulak ucunu takarsan ( ben en küçüğü takıyorum) kulak içine kadar giriyor böyle, ilk takışta sanki basınçlı odada kalmış gibi oldum müzik açmadan kulaklarım patlıyacak gibiydi, kendi sesimi bile az duyuyordum; ama müziği açınca anladım önemini, dışardan hiç ses gelmiyor... bir müddet sonra kulaklıkların takılı oldugunu unutuyorsun sanki boşmuş gibi geliyor, kulaklığı çıkarınca da dünya seslerini duyunca "vay bu ne böyle" diyorum, meğer ne kadarda izole ediyormuş, basınç olduktan sonra çıkarınca biraz "oh be" dünya varmış diyorum ama basınç geçici ve uygun kulak süngerlerine bağlı bence

kesinlikle..

ilk başlarda biraz garip gelebilir kulaklarınızın tıkalı gibi oluşu, ama alıştıktan sonra en ufak rahatsızlık olmuyor.. zaten cx300 ped'leri yumuşacık olduğu için herhangi bir ağrı söz konusu değil..
    saatlerce kullanılablir, hatta arkadaşın dediği gibi kulağınızda olduğunu unutabilirsiniz..

• Ben de az önce cx300 Silver'i Weblebi'den sipariş verdim,inşallah bi sorun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sgpa

Ben de az önce cx300 Silver'i Weblebi'den sipariş verdim,inşallah bi sorun olmaz

Dostum korkma sorun olmaz sanırım.Bende black olanı ne zaman stoklara girecek diye mail atmıştım.Cevaplarında black olanın ne zaman stoklara gireceğinin belli olmaldığını fakat silver olanın mevcut olduğunu söylediler.Dilersem silver olanı sipariş geçebilirmişim.Bilemiyorum silver olanından alsam mı ama black olan bi yerden bulup alırım galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sail_away

quote:

Ben de az önce cx300 Silver'i Weblebi'den sipariş verdim,inşallah bi sorun olmaz

Dostum korkma sorun olmaz sanırım.Bende black olanı ne zaman stoklara girecek diye mail atmıştım.Cevaplarında black olanın ne zaman stoklara gireceğinin belli olmaldığını fakat silver olanın mevcut olduğunu söylediler.Dilersem silver olanı sipariş geçebilirmişim.Bilemiyorum silver olanından alsam mı ama black olan bi yerden bulup alırım galiba.

Teşekkür ederim kardeş benim mp3 player creative s200 o da gri olduğu için gri alıyorum.Sen de inşallah gönlünde yatanı bulursun.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sail_away

quote:

Teşekkür ederim kardeş benim mp3 player creative s200 o da gri olduğu için gri alıyorum.Sen de inşallah gönlünde yatanı bulursun.

Rica ederim arkadaşım iyi yapmışsın uyum sağlıcak desene.Bende de Creative Zen V var siyah olduğu için o yüzden siyahını bulabirsem daha iyi olucak sanırım.

• quote:

Orjinalden alıntı: S_ui_CasT

bu cx 300 alınca k790 na nasıl takıoz...k790 ın kulaklığı cok dandik...son ses konusluolanalrı duyyuom

dönüştrücü adaptör lazım kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 21 Haziran 2007; 20:20:35 >
  • sizin gazınıza gelip ben de cx300 cü oldum.
    boyle giderse bu forumda cx300 almayan kalmayacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: znk

sizin gazınıza gelip ben de cx300 cü oldum.
    boyle giderse bu forumda cx300 almayan kalmayacak.

Valla aynı hocam bir ara creative s200 cüler derneği vardı onlardan esinlenerek s200 1gb aldım(çok memnunum bi yakarış değil).Şimdi de cx300 rüzgari var onu da sipariş verdik bakalım sırada ne var.
  • Gittigidiyor'dan aldım herşey dahil 38 ytlye, bugün elime geçti. Gerçekten çok iyi bir kulaklık.
  • arkadaşlar bu bi hafta 10 gün vs. kulaklığa alışma döneminden sonramı tizler bize güzel geliyor acaba yani alıştığımız için yoksa hakikaten kulaklık kıvama mı geliyor. yani 10 günlük bi cx300 dinledikten sonra aynı parçayı sıfır bi cx 300 le dinlersek arada fark olurmu sizce deneyen varmı? demek istediğim durum alışmaktan mı kaynaklanıyor yoksa kulaklığın oturmasından mı?
  • 16 gün oldu, maalesef "s" sorunu daha azalmadı. Tiesto-BASS!! parçasında "s" ---> "sssssssss" oluyor; gerçekten çok kötü, tek beğenmediğim yanı bu... gerisi de, bu paraya idare eder şimdilik...
  • Normal ses seviyesin de belli bir süreden sonra biraz daha fark edecek. sanırım 50 ya da 60 saaatlik kullanımdan sonra farkı sen de anlıyacaksın. Tabi sıfır bir cx300 le karşılaştırman lazım bu süreyi tamamladığın da.

quote:

Orjinalden alıntı: RaYNoX

arkadaşlar bu bi hafta 10 gün vs. kulaklığa alışma döneminden sonramı tizler bize güzel geliyor acaba yani alıştığımız için yoksa hakikaten kulaklık kıvama mı geliyor. yani 10 günlük bi cx300 dinledikten sonra aynı parçayı sıfır bi cx 300 le dinlersek arada fark olurmu sizce deneyen varmı? demek istediğim durum alışmaktan mı kaynaklanıyor yoksa kulaklığın oturmasından mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.