Şimdi Ara

Curb Your Enthusiasm (2000)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Curb Your Enthusiasm Tanıtım Yazısı

Curb Your Enthusiasm, Amerikan HBO yapımı bir komedi sitcom dizisidir. Dizinin yapımcılık koltuğunda efsane dizi Seinfeld'in yapımcısı ve yazarı Larry David bulunmaktadır.

Dizi, ilk olarak Larry David'in HBO ile birlikte planladığı "Larry David: Curb Your Enthusiasm" adlı yapımla başladı. Daha sonra bu projeyi diziye dönüştürdüler. Dizi de Larry David, kendisinin kurgusal bir versiyonunu oynamaktadır. Aynı şekilde dizide ki yan karakterlerin çoğuda Larry David'in yakın arkadaşlarıdır ve onlar da kendilerini oynamaktadırlar. Kısacası dizinin konusu Larry David'in tam kendisidir.

Curb Your Enthusiasm, bir düzine Emmy Ödülü'ne aday gösterilmiş ve birini kazanmıştır. Ayrıca bir de Altın Küre ödülü kazanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 5 Eylül 2011; 21:01:34 >

• İlginç bir yapıma benziyor,yabancı dizileri takip etmeme ragmen görmedim daha önce.Ama HBO yaptıysa vardır bir keramet yüklenelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

İlginç bir yapıma benziyor,yabancı dizileri takip etmeme ragmen görmedim daha önce.Ama HBO yaptıysa vardır bir keramet yüklenelim
    Mükemmel bir dizi ama altyazı kıtlığı var bende son 5 bölüme seinfeld oyuncu kadrosu konuk olucak diye izlemiştim sonradan tüm sezonları izledim gerçekten çok kaliteli bir dizi espriler çok sağlam kahkaha atarak izlediğim 2-3 diziden biri ama dediğim gibi altyazı kıtlığı var indirmeden önce bir bakıverin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Mükemmel bir dizi ama altyazı kıtlığı var bende son 5 bölüme seinfeld oyuncu kadrosu konuk olucak diye izlemiştim sonradan tüm sezonları izledim gerçekten çok kaliteli bir dizi espriler çok sağlam kahkaha atarak izlediğim 2-3 diziden biri ama dediğim gibi altyazı kıtlığı var indirmeden önce bir bakıverin derim.

Alıntıları Göster
    4.sezonda izlemeyi bırakmıştım bu sıralar tekrar devam edicem,gerçekten güzel dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

4.sezonda izlemeyi bırakmıştım bu sıralar tekrar devam edicem,gerçekten güzel dizi.

Alıntıları Göster
    Diziyi bitirdim.4 sezondan itibaren beni bir sardı,sormayın.Gerçekten çok kaliteli bir komedi dizisi.Sanırım forumda tek izleyen benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRX -- 21 Kasım 2010; 20:54:56 >

• quote:

Diziyi bitirdim.4 sezondan itibaren beni bir sardı,sormayın.Gerçekten çok kaliteli bir komedi dizisi.Sanırım forumda tek izleyen benim.

Alıntıları Göster
    Bu diziye bu kadarcık takipçi şaşırttı beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony John Soprano

Bu diziye bu kadarcık takipçi şaşırttı beni

Alıntıları Göster
    Yeni sezon yine bomba gibi, 3-4 bölüm izledim.
  • quote:

Yeni sezon yine bomba gibi, 3-4 bölüm izledim.

Alıntıları Göster
    Değişik bir komedi dizisi.Comedymax'te yayınlandığı zaman izliyordum akşamları 11'de veriliyordu galiba.Hala veriyor olabilir tv izlemiyorum eskisi kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

Değişik bir komedi dizisi.Comedymax'te yayınlandığı zaman izliyordum akşamları 11'de veriliyordu galiba.Hala veriyor olabilir tv izlemiyorum eskisi kadar.

Alıntıları Göster
    beyler sahiden bu diziyi izleyen yok mu hiç hayatımda izlediğim en iyi dizilerden, 4. sezonu yeni bitirdim ve dizi seinfeld in verdiği tadı verebilcek mi derken seinfeld bunun gibi olabildi mi demeye başladım neyse kıyaslamak istemiyorum bu dizileri aslında, ikisinin de gönlümde yeri ayrıdır..

ayrıca şunu da söylemek istiyorum, HBO gibi bir kanal yok şu dünyada the sopranos, the wire, game of thrones, curb your enthusiasm, boardwalk empire falan.. adamsın HBO

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

beyler sahiden bu diziyi izleyen yok mu hiç hayatımda izlediğim en iyi dizilerden, 4. sezonu yeni bitirdim ve dizi seinfeld in verdiği tadı verebilcek mi derken seinfeld bunun gibi olabildi mi demeye başladım neyse kıyaslamak istemiyorum bu dizileri aslında, ikisinin de gönlümde yeri ayrıdır..

ayrıca şunu da söylemek istiyorum, HBO gibi bir kanal yok şu dünyada the sopranos, the wire, game of thrones, curb your enthusiasm, boardwalk empire falan.. adamsın HBO

Alıntıları Göster
    Everbody Loves Raymond, Friends ve Curb Your Enthusiasm, favori 3 komedi dizimdir Kim bilir kaçıncı kez tekrardan izliyorum bölümlerini ve hiç sıkılmadan, ilk günkü gibi gülerek. Sizi mutlu eden ve gençleştiren diziler.

Bu 3 dizinin kalitesine erişebilmiş başka komedi dizisi yok benim için.

• Ben bu diziyi bayağı önce tvde görmüştüm sonra adını unutmuştum(o nasıl ad). Bugün tesadüfen gördüm ve başladım harbi mükemmel dizi, himym veya big bang theorydeki
    amerikan yapaylığını zerre barındırmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rotarian

Ben bu diziyi bayağı önce tvde görmüştüm sonra adını unutmuştum(o nasıl ad). Bugün tesadüfen gördüm ve başladım harbi mükemmel dizi, himym veya big bang theorydeki
    amerikan yapaylığını zerre barındırmıyor.
    Dizi final yaptımı beyler en sonki bölüm 2011 de gösterilmiş galibs ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony John Soprano

Dizi final yaptımı beyler en sonki bölüm 2011 de gösterilmiş galibs ?

Alıntıları Göster
    İzlemeye dün başladım, 8 bölüm izledim ama çekimler çok vasat, espriler de pek parlak değil, daha çok insan tepkilerini sınayıcı, kışkırtmalar üzerinden gidiyor espriler her bölümde, ama bir yerden sonra çok gereksiz şeylerin üzerinde durulmuş. Bu yüzden yarıda bıraktığım diziler arasına girmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 12 Eylül 2014; 0:52:26 >
  • https://www.facebook.com/curbyourenthusiasm/photos/a.10150510145885532.642869.231408410531/10158845604730532/?type=3&theater

GELİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 10 Temmuz 2017; 21:16:17 >
  • Çeviren eden bir yer yok mudur ya?
  • Onuncu sezonu onaylanmış.
  • Bir başlamak lazım buna da.
  • .

Cok cok başarili bir dizi. Eşi benzeri yok kendi dalında. Muhakkak ingilizce bilenler öncelikle olmak üzere izlenmeli. Espriler 3 e katliyor. Cok kaliteli espriler var ve her bölüm bittiginde daha iyisi olmaz diyorsunuz bir sonraki bölüm daha iyisi çıkıyor karşınıza
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenci37 -- 19 Ağustos 2019; 12:2:25 >
  • Ocak 27.

10. sezon geliyor Larry David çok yaşa
  • Dünyanın en iyi dizisi benim için. 10.sezon da her zaman ki gibi harika başladı. Sosyal Suikastçi iş başında.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.