Şimdi Ara

cumartesi sınavda başıma gelen olay.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar cumartesi sınavda soruların hepsini çözdüm cevap anahtarını sınav giriş belgemin üzernie yazarken hoca gördü dolanıyordu geldi yanıma eğildi baktı bisey demedi bende bisey demedim acaba tutanak tuttmusmudur hakkımda tutanak olup olmadığını öğrenebilirmiyim ?
    pazar günkü sınavda hocaya sordum anlattım hocaya bağlı dedi isterse tutabilir tutanak dedi başka hocaya sordum kafana takma kücük bisey bu bisey yapmaz dedi fakat notlarım cok iyi en düsük 70 finallerde öyle olucak son senem bıraz stresliyim bu konu yüzünden ne olur sizce başına böyle bir olay gelmiş varmı ?

• Basima hic gelmedi ama bende bir şey olucagini sanmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoca nasıl birşeydi? tipinden az çok nasıl bir insan olduğu anlaşılır. bir insanın son seneyi okuyan bir öğrenciye böyle bir kötülük yapabilmesi için şeytanın akrabası falan olması lazım. inşallah bir sıkıntı çıkmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısa boylu esmer badem bıyıklı , inşallah birşey olmaz yanarım o kadar ders calısdım emek verdım ona
  • ben kodlayarak yazıyorum ne yazdığımıda anlamıyorlar :D birşey olacağını zannetmiyorum dostum içini rahat tut
  • Umarım hoca iyi biri dir, benim cumartesi girdiğim dersteki hoca tam bir şeytan dı herkesle kavga yaptı, zil çalmasına ragmen çıkarmadı bizi dışarı.Bazı hocalar kendini çok kaptırıyor nedense.Bu kadar kasmaya hiç gerek yok

• inşallah :/ sinir stress yaptım ya bütün planlarım yalan olur
  • Sizinki iyi cesaret, zaten sınav giriş belgesinde yazıyor, cevapları dışarı not alıp çıkarmak yasak diye, macera aramamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyomex -- 12 Haziran 2014; 15:47:27 >
  • hiç dikkat etmedım
  • tutanak tutulacaksa salon başkanı çağırılıp tutanak tutulup, bu da hakkında tutanak tutulan kişiye beyan edilmeliymiş diye okumuştum bir yerde.
  • yok ya öyle değilmiş gözetmenın ımzası yetıyormus
  • hakkımda tutanak tutulup tutulmadığını büroyu arasam ogrenebılırmıyım acaba
  • ben de cvpları yazıyordum ilk senemde bilmıyordum yasak oldugunu, yazarken gorduler yasak oldugunu soyledıler, tamam dedim, sorun cıkmamıstı sonuclar acıklandıgında
  • ben yazarken geldi baktı birşey demedi gitti
  • Ara buroyu da kendini ele ver :)

Salla hoca bisey olmaz ugrasmaz saati dolsun gitsin diye bakar o da.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkish_republic

Ara buroyu da kendini ele ver :)

Salla hoca bisey olmaz ugrasmaz saati dolsun gitsin diye bakar o da.

inşallah oyle olur vallahi stressten bıktım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.