Şimdi Ara

Cube u30gt Mini 7inç DESTEK ve PAYLAŞIM(ilk mesajı okuyunuz) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.398
Cevap
6
Favori
57.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam 1 kg olurmu zaten 10" olanı bile o kadar yoktur.
  • Ainol Novo 7 Flame çıksa da alsak , 1280x800 çözünürlük, 7" ekran için retina sayılır... Kitap okurken , web'de gezerken cam gibi bir görüntü düşünün... Ayın 15'inde çıkacakmış ama bekliyoruz bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrxxx

Ainol Novo 7 Flame çıksa da alsak , 1280x800 çözünürlük, 7" ekran için retina sayılır... Kitap okurken , web'de gezerken cam gibi bir görüntü düşünün... Ayın 15'inde çıkacakmış ama bekliyoruz bakalım...

10.1 inç tabletlerde bile 1280x800 standardı yeni oturuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

quote:

Orijinalden alıntı: mtrxxx

Ainol Novo 7 Flame çıksa da alsak , 1280x800 çözünürlük, 7" ekran için retina sayılır... Kitap okurken , web'de gezerken cam gibi bir görüntü düşünün... Ayın 15'inde çıkacakmış ama bekliyoruz bakalım...

10.1 inç tabletlerde bile 1280x800 standardı yeni oturuyor

Pipo U1 7" ekran 1280x800 çözünürlük

Ekran harika ötesi....

• Cube mini de,diğer 30gtdeki dokunmatik sapma problemi varmıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensitive55

http://www.aliexpress.com/product-fm/617412194-Cube-Mini-U30GT-Dual-Core-RK3066-1-6GHz-7-inch-Android-4-0-tablet-pc-4-wholesalers.html

ÇÖZÜNÜRLÜK 1280X800 ...

Satıcı yanlış bilgi girmiş, dikkat ederseniz resimlerin altındaki açıklamada 1280x600 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYgt -- 23 Ağustos 2012; 12:40:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

quote:

7 inçlerde aurora 2 liderliği sürdürüyor. bence pek macera aramaya gerek yok

10.1 de u30gt ye tamam ama....

Bunda 4 çekirdek Mali400 var. İşlemci ile ilgili bir inceleme okumuştum, işlemci de amlogic m6'dan daha iyi. Metal kasa, flaşlı arka kamera, ek hdmi çıkışı, daha ince ve hafif oluşu, diğer üstünlükleri. Pil konusunda Aurora2 daha üstün gibi görünüyor, deneyip göreceğiz hep beraber insallah:)
    Benim tercihimde bunun kasasını Aurora2'den daha çok beğenmem de etkili oldu.

Hocam geldimi tabletiniz ?
  • Way arkadas daha Ainol aura ll'mi cube UGT 30'mu denkleminden cıkamamısken şimdi birde cube mini ainol flame sorunsalıda eklenmiş oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EYgt

quote:

http://www.aliexpress.com/product-fm/617412194-Cube-Mini-U30GT-Dual-Core-RK3066-1-6GHz-7-inch-Android-4-0-tablet-pc-4-wholesalers.html

ÇÖZÜNÜRLÜK 1280X800 ...

Satıcı yanlış bilgi girmiş, dikkat ederseniz resimlerin altındaki açıklamada 1280x600 yazıyor.

Evet haklısın..

Şimdi de diğer ürünlerde tam açıklama yapmamış satıcılarla kontakt kurdum.Onlardan cevap bekliyorum.

• Lisa Liu: Dear, sorry for the wrong information. Its 1024*600. Thanks!

>>> mithat erbirsin Thu Aug 23 06:16:50 PDT 2012 >>>

hi,
    is it real 1280x800 screen? or is it just for the Advertising?

Yanlış yazmışız ayakları yapıyor bayan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EYgt

quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

quote:

7 inçlerde aurora 2 liderliği sürdürüyor. bence pek macera aramaya gerek yok

10.1 de u30gt ye tamam ama....

Bunda 4 çekirdek Mali400 var. İşlemci ile ilgili bir inceleme okumuştum, işlemci de amlogic m6'dan daha iyi. Metal kasa, flaşlı arka kamera, ek hdmi çıkışı, daha ince ve hafif oluşu, diğer üstünlükleri. Pil konusunda Aurora2 daha üstün gibi görünüyor, deneyip göreceğiz hep beraber insallah:)
    Benim tercihimde bunun kasasını Aurora2'den daha çok beğenmem de etkili oldu.

Hocam geldimi tabletiniz ?

Hocam geldi ama beklediğimden 2-3 gün erken geldiği için elime geçmedi daha. Tatildeyim, kardeşim teslim aldı kargoyu. Yarın dönüyorum kısmetse, detaylı bir inceleme yaparım.

• bu tabletten alacaktım sırf çözünürlük yüzünden vaz geçtim. ulan işlemcin süper ekran kartın süper e yapsana 1280x800 şunu..

onda var v712 1280x800 piksel ve ainol flame var o da çıktı aliexpresste satanlar var ama şuan pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

bu tabletten alacaktım sırf çözünürlük yüzünden vaz geçtim. ulan işlemcin süper ekran kartın süper e yapsana 1280x800 şunu..

onda var v712 1280x800 piksel ve ainol flame var o da çıktı aliexpresste satanlar var ama şuan pahalı.

Ben hala almayı düşünüyorum.Ama aldıkdan sonra 1280x800 olan mini tablet çıkarırlar diye çekiniyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

bu tabletten alacaktım sırf çözünürlük yüzünden vaz geçtim. ulan işlemcin süper ekran kartın süper e yapsana 1280x800 şunu..

Ben hala almayı düşünüyorum.Ama aldıkdan sonra 1280x800 olan mini tablet çıkarırlar diye çekiniyorum...

mutlaka öle bişey yapacaklar zaten satış stratejisi tamamen yoksa akıl etmişlerdir çözünürlük olayını
  • An itibariyle tablet elimde :)
    Tablet ayın 10'unda kargoya verilmiş(siparişten 1 gün sonra) ve ayın 21'inde İstanbul'daydı.
    İlk izlenimlerim oldukça pozitif. Kasa, malzeme kalitesi ve işçilik oldukça başarılı.
    Daha önce ips erkan kullanmamıştım, bunu görünce telefonumun ekranından utandım :)
    Performans testlerine başlamadım henüz ama ana ekran, menüler, internette erkan kaymaları(flash açıkken bile) sorunsuz ve akıcı.
    Yarın detaylı bir inceleme yapar ve sizlerle paylaşırım.
    Birkaç foto da ekleyeyim :)

edit : Tek resim yükleyebildim???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacarslan -- 24 Ağustos 2012; 14:09:23 >

• Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın tabletinizi bende Minicube ile Flame arasında gidip geliyorum Flame daha stoklarda olmadığı için galiba Minicube alacağım hizliresim.com a falan yüklersen daha kolay olur link şeklinde verebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYgt -- 24 Ağustos 2012; 16:15:13 >
  • ben hala cube miini de takildim islemcisi ve ekrankarti yuzunden.1 yil gitse yetr bana.zaten ubiversiteye hzirlanicam bu sene tekrar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Buyincoins'den backschool indirim kodu ile aldım
  • bende şuan aliexprees i açtım 10 dk daha düşünüp alıcam herhalde:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensitive55 -- 24 Ağustos 2012; 17:33:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.