Şimdi Ara

Cub motor tavsiyesi 2017 Limit 3500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar motor alacam cub motor ne tavsiye edersiniz Honda yamaha çok pahalı ne önerirsiniz Mondial mı Kuba mı max limit 3500 tl gecmicek çok kararsız kaldım bana yardımcı olurmusunuz pişman olmak istemiyorum ev işleri gelir götür işleri için alıyorum şahsıma almıyorum yük taşıma için öm tarafında yeri olan mondial expluxive modelini sordum şu anda fabrika üretmiyormuş ön freni diskli olan bir motor arıyorum neler önerirsiniz bu fiyata tşkler.

• merhaba hocam ben küba reiz 50 aldım 80-90 basıyo rahat, 100 basanlarda var,,

boyunuz uzunsa vites atarken zorlanabilirsiniz (benim boyum 1.78) bide malum kış geliyo yerler çoğu zaman ıslak olur ne kadar iyi lastik alırsanız alın jilet gibi kayacaktır, şahsen ben aldığıma pişman olmadım değil scooterlerin lastikleri cuplara nazaran biraz daha yere iyi basıyo karar yine size kalmış
  • snappyx
  • quote:

Orijinalden alıntı: more34

merhaba hocam ben küba reiz 50 aldım 80-90 basıyo rahat, 100 basanlarda var,,

boyunuz uzunsa vites atarken zorlanabilirsiniz (benim boyum 1.78) bide malum kış geliyo yerler çoğu zaman ıslak olur ne kadar iyi lastik alırsanız alın jilet gibi kayacaktır, şahsen ben aldığıma pişman olmadım değil scooterlerin lastikleri cuplara nazaran biraz daha yere iyi basıyo karar yine size kalmış

80-90 gidiyor derken. Zorlanarak rampa aşağı yaptığı hızdan mı bahsediyorsunuz? Benim için 60 düzde yapıyorsa yeterli. Bende yaza doğru alma aşamasındayım araştırıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.