Şimdi Ara

CSGO Lounge'daki kişilerin yaptığı saçmalık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aktif olarak CSGO Lounge'da takas ve bet yapmaktayım.Sorun özellikle case,souvenir package takası yaptığım kişilerle.Bu kişiler itemleri alıp açtıktan sonra eğer düşük değerli skin çıkartırlarsa, o skinlerle takas olarak bana verdikleri skinleri geri almak istiyorlar.Hal böyle olunca tabi arada hem fiyat hem de kalite açısından bir fark oluşuyor,doğal olarak bende istemiyorum ve eğer teklif ettikleri takası kabul etmezsem ağlayıp zırlıyorlar ve şikayet,küfür gibi yollara başvuruyorlar.Bu amaçsız şikayetlerden vb. dolayı takas banı vb. yeme ihtimalim var mıdır ? Emeklerimin boşa gitmesinden korkuyorum ve tabi ki şunu da söyleyebilirim ki genelde yaptığım takasları SS'lerle belgelemekteyim.

Teşekkürler...

• O adamlardada nasıl bir kafa varmış Merak etmeyin o kadarcık şeyden bişi olacağını sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

O adamlardada nasıl bir kafa varmış Merak etmeyin o kadarcık şeyden bişi olacağını sanmam.

Sağolun,ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum fakat bende anlamadım acaba güzel bir skin çıkartsalar aynı teklifler geçerli olur mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.