Şimdi Ara

CSGO kutu anahtarlarına HOTS beta keyleri.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde 4 tane Heroes Of The Storm keyi var. Csgo kutu anahtarına karşı takas etmeyi düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cansener -- 24 Mart 2015; 23:06:58 >

• g2a da 0.44 $ zaten bir Hots keyi anca 1 anahtara denk geliyor neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: yastik1

g2a da 0.44 $ zaten bir Hots keyi anca 1 anahtara denk geliyor neredeyse

Hocam şimdi farkettim de en son direk satın alma 10 Tl falandı düşmüş baya. Teşekkürler tavsiyeniz için. Bir de g2a vs. sitelerde blizzard attıgı kodları yakalarsa iptal ediyor kodları o tehlikesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cansener

quote:

Orijinalden alıntı: yastik1

g2a da 0.44 $ zaten bir Hots keyi anca 1 anahtara denk geliyor neredeyse

Hocam şimdi farkettim de en son direk satın alma 10 Tl falandı düşmüş baya. Teşekkürler tavsiyeniz için. Bir de g2a vs. sitelerde blizzard attıgı kodları yakalarsa iptal ediyor kodları o tehlikesi var.

Zaten birden düştü fiyatlar daha geçen gün 3-4 dolara satıyorlardı birde Blizzard ın o olayını biliyordum sağolun öğrenmiş olduk
  • hots alfa zamanında biraz oynadımda şimdi oyun ne seviyede acaba :) bayadır girmedim
  • Bu heroes dediğiniz oyun yine kart oyunu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hots moba lol dota gibi ama oynanis olarak daha degisik, suanda telefondayim detayli yazamiyorum ama bilgi veririm bilgisayara gecince :)

Oyun bayagi ilerlemis kapali betada bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.