Şimdi Ara

CS GO Rekabetçi Maç Giriş Hata

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar CS GO yu Steam üzerinden oynuyorum. Son zamanlarda çok artan bir sorun gözüme çarpmakta. Rekabetçi maç arattığımda bazen Kabul et butonu gelmeyip bana Sizin için Rekabetçi Maçı bulundu ama siz kabul edemediniz benzeri bir şey söylüyor ve beni maç arama bölümünden atarak ortalama 5 dakika zamanımı boş yere harcıyor. Config kullanıyorum acaba bunun yüzünden mi ve bir bildiğiniz var mı ? Teşekkürler

• şuan aynı sorunu çaşıyorum varmı bir çözümü
  • arkadaşlar görüntü ayarlarından çokllu cpu etkin se devre dışı bırakın düzelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyakurtsss

arkadaşlar görüntü ayarlarından çokllu cpu etkin se devre dışı bırakın düzelecektir

çoklu cpu etkinse devre dışı bırakın ve laptopu buzdolabına koyarak 20fps de oynayın

güzel güldürdün hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Molekullu Adam

Arkadaşlar CS GO yu Steam üzerinden oynuyorum. Son zamanlarda çok artan bir sorun gözüme çarpmakta. Rekabetçi maç arattığımda bazen Kabul et butonu gelmeyip bana Sizin için Rekabetçi Maçı bulundu ama siz kabul edemediniz benzeri bir şey söylüyor ve beni maç arama bölümünden atarak ortalama 5 dakika zamanımı boş yere harcıyor. Config kullanıyorum acaba bunun yüzünden mi ve bir bildiğiniz var mı ? Teşekkürler

Hocam cfg dosyanızı yedekleyerek dosyaları doğrulatıp maça girmeyi deneyin, aynı şeyi yapmazsa sorun ondadır. Kabul edilebilir ping düzeyini yükseltin. Herhangi bir boost fps arttırma programı yada virüs programı kullanıyorsanız msconfigden pasif hale getirin. Şimdilik aklıma gelenler bunlar, sorun çözülmezse yine yardımcı olmaya çalışırım.

• Molekullu Adam kullanıcısına yanıt
    güvenlik duvarını kapatın düzelir.
  • arkadaslar hortlatiyorum ama aynı sorunu bende yasiyorum güvenlik duvarı açıkken girmenin bi yolu yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.