Şimdi Ara

Cs go oyunda pc kitleniyor yardım!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Ben oyun oynarken bilgisayarım anormal bir şekilde kitlenip kalıyor hiç bir tuşa basamıyorum mecburen bilgisayarı kapatmak zorunda kalıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
    Laptopun özellikleri;
    Asus x550jx
    i7 4720hq
    12gb ram
    Gtx 950m ekran kartı
    1t hdd

Cs go oyunda pc kitleniyor yardım!

• Unlost'un en son yüklediği fps arttırma videosundaki adımları uygulamayı deneyebilirsi,sistemi rahatlatıyor.
  • fırınlama incoming
  • rmaygoren kullanıcısına yanıt
    Ama mantıksız geliyor sistemim gayet iyi durumda bugün termal macun değişimi yaptım sorun aynı. Isı değeleri gpu max 85 cpu 90 derece civarı. Pubg lite oynarken böyle sorunlar olmuyor.
  • Ekran kartında ve ya ramlerinde sorun var bad video hatası veriyor. Servise göndersen iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emc-2

Ekran kartında ve ya ramlerinde sorun var bad video hatası veriyor. Servise göndersen iyi olur.
    Bilgisayarın garantisi bitti 5 yıllık makina. Sadece bu olay cs-go da oluyor.Ekran kartını BasemarkGPU testine sokup zorlama yapıyorum burada bunun gibi sorunlarla karşılaşmıyorum.Ram için birşey diyemicem 4+8gb şeklinde ram 4gb stok ram ana karta gömülü +8gb kingston hyperx serisi eklemiştim 5 sene önce.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.