Şimdi Ara

cs go onboard ekran kartı ile nvidia aynı fps veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Laptop kullanıyorum cihazım şu;

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hp-envy-dv6-7300st-15-6-in%C3%A7-i7-3630qm-2-4-ghz-16-gb-1-tb-notebook-1104909.html

Bütün driverlar yüklü Cs : go da oyun çok kasıyor ve fps 30-40-60 arasında gidip geliyor grafikleri düşürmeme rağmen sonuç değişmiyor kasmaya devam ediyor

Nvidia denetim masasından ayarlıyorum yüksek performanslı nvidia işlemcisi kullan diyorum aynı entegre grafik kullan diyorum yine aynı.Biosta ekran kartıyla ilgili bi kısım da göremedim.Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar..

• v-sync açıksa kapat. Bilgisayarda ısınma sorunu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

v-sync açıksa kapat. Bilgisayarda ısınma sorunu var mı ?

evet bilgisayarım ısınıyor alalı 1.5 sene oldu hiç daha fan temizliği cart curt yapmadım onunda etkisi varmıdır ki
  • Dinamik ekran kartı geçişi sorunlu sanırım kronik bir sorun bu sürekli onboard kullanıyor. keşke tek ekran kartlı bir pc alsaydınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sanırım biosum güncel değil güncelleme yaptıktan sonra switchable graphic seçeneği açılacak sanırım onu fixed yapıp deneyeceğim birde gelişmeleri aktarırım buraya
  • Notebooklar'da sadece nvidialı bir model yok artık.
  • illaki nvidialı alması şart değil. hem amd apu lu hemde amd ekran kartlı laptoplar var misal lenovo z50 75 birde üstüne overdrive tamamdır. çift gpu kullanarak zaten 2 katı performans alıyorsun. bende de lenovo z50 75 var en az 3 saat götürüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuko08

Notebooklar'da sadece nvidialı bir model yok artık.

Nvidia yok ama pazar Nvidianın elinde.Hemen hemen harici gpu'lu olan laptopların çoğunda nvidia ekran Kartı var
  • lapry kullanıcısına yanıt
    Benim kastettiğim arkadaş tek kartlı laptop al demiş bende diyorum dahili gpusu olmayan notebook yok ya sadece intel hd graphics ya da ikisi birden.
  • arkadaşlar sistemimi win 10 dan tekrar win 8.1 e aldım ama bios update bulmuyor.Şuan ki Bios sürümüm F22. "UEFi Support Environment" diye bir şey buluyor tanılama kasmında indiriyorum. USB drive seç diyorum ama bilgisayar başlarken esc ye basıp bios güncellemesini yapamıyorum "New Current Previous" bu 3 dosyanın içi boş oluyor yükleyemiyorum.Biostan anlayan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim
  • Allah Hp Anakart Kullananlara sabır versin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.