Şimdi Ara

CS GO Jeton Nasıl Kazanılır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internetten baktım da gerekli açıklamayı bulamadım nasıl kazanılır ?

• NASUHC N kullanıcısına yanıt
    Jeton düşüremezsin.Satece pazardan bilet alıp görev yapıp jetonun bronz,silver,gold olarak belirlenir.Şu anda süresi bitmeyen jeton vanguard olması lazım.Onu 13,50 ye cs gonun oyun içinden satın alabilirmisin.

2. Sorun zamanla şu olucak bu jetonları almaya değermi bu paraya ben değdiğini düşünüyorum cünkü görev yaptıkça silah skini düşüyor.Şansına ne kalırsa en kötüsü bile kalsa o rakamı 1.02 kuruş (şu andaki kur ile) zararda oluyorsun.Fakat şansın varsa dragon awp düşürürsen eğer birde bakmışmış 1500 tl nin sahibi olmuşsun :)

yi günler , iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuxly

Jeton düşüremezsin.Satece pazardan bilet alıp görev yapıp jetonun bronz,silver,gold olarak belirlenir.Şu anda süresi bitmeyen jeton vanguard olması lazım.Onu 13,50 ye cs gonun oyun içinden satın alabilirmisin.

2. Sorun zamanla şu olucak bu jetonları almaya değermi bu paraya ben değdiğini düşünüyorum cünkü görev yaptıkça silah skini düşüyor.Şansına ne kalırsa en kötüsü bile kalsa o rakamı 1.02 kuruş (şu andaki kur ile) zararda oluyorsun.Fakat şansın varsa dragon awp düşürürsen eğer birde bakmışmış 1500 tl nin sahibi olmuşsun :)

yi günler , iyi oyunlar

teşekkürler böyle bi açıklamaya ihtiyacım vardı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.