Şimdi Ara

CS : GO İTEM SATIŞI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CS GO İTEM SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR ARKADAŞLAR PAY ALARAK SATIYORUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR EKLEYEBİLİR
    http://steamcommunity.com/id/haiKme/

-Ödemeleri sadece paypaldan alıyoruz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haiKme -- 29 Mayıs 2015; 0:19:15 >

• Nasılda cs go bölümüne geliyorsunuz çat diye. 27 mayıs üyesi tüm mesajlar item üzerine. Dikkat ediniz arkadaşlar. Envanteride boş ... Kesin arkadaşının hesabındadır itemlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Nasılda cs go bölümüne geliyorsunuz çat diye. 27 mayıs üyesi tüm mesajlar item üzerine. Dikkat ediniz arkadaşlar. Envanteride boş ... Kesin arkadaşının hesabındadır itemlar.

Reklam yapmadan nasıl item satabiliriz söyler misin. Pay alarak satıyorum .Nasılda herkesi yargılayabiliyosunuz böyle hemen. Allaha şükürler olsun kul hakkı bilen bi insanım . telefon numara kadar herşeyi verebilirim item satın almak isteyen arkadaşlara. Neden direk yargılıyosunuz böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: haiKme

quote:

Nasılda cs go bölümüne geliyorsunuz çat diye. 27 mayıs üyesi tüm mesajlar item üzerine. Dikkat ediniz arkadaşlar. Envanteride boş ... Kesin arkadaşının hesabındadır itemlar.

Reklam yapmadan nasıl item satabiliriz söyler misin. Pay alarak satıyorum .Nasılda herkesi yargılayabiliyosunuz böyle hemen. Allaha şükürler olsun kul hakkı bilen bi insanım . telefon numara kadar herşeyi verebilirim item satın almak isteyen arkadaşlara. Neden direk yargılıyosunuz böyle

İki lafından biri kul hakkı. Allahı karıştırıyor birde. Tövbeler tövbedi. Hadi kıyıdan kıyıdan.
  • quote:

quote:

quote:

İki lafından biri kul hakkı. Allahı karıştırıyor birde. Tövbeler tövbedi. Hadi kıyıdan kıyıdan.

Şuan bu yaptığında hak yemekten başka bişey değil ne kadar rahat söylemek dimi hemen . Ev adresime kadar herşeyimi verebilirim ben müşterilere . Dolandırırsam paylaşsınlar beni savcılığa her yere başvursunlar. Benim içim çok rahat .

• Tabi tabi. Şikayet ettim konuyu. Ip hesaplarından kendini ele vereceksin nasıl olsa.
  • quote:

Tabi tabi. Şikayet ettim konuyu. Ip hesaplarından kendini ele vereceksin nasıl olsa.

İstediğin kadar edebilirsin ben yanlış bişey yapmadım
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    bu şahıs dolandırıcı

http://forum.donanimhaber.com/m_106241903/f_//tm.htm#106249662

anasından emdigi süt burnundan gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

bu şahıs dolandırıcı

kimi dolandırmışım sorabilir miyim ?
  • quote:

bu şahıs dolandırıcı

Aynı fikirdeyim (:
  • quote:

quote:

bu şahıs dolandırıcı

Aynı fikirdeyim (:

Alıntıları Göster
    yine yeni üye yine ayni vaka :D forumda bu bölümde artık şaşirmiyorum.ödeme şekli güzelmiş yanliz envanterin boş olmasıda cabasi

• quote:

Orijinalden alıntı: JoseMaria28

yine yeni üye yine ayni vaka :D forumda bu bölümde artık şaşirmiyorum.ödeme şekli güzelmiş yanliz envanterin boş olmasıda cabasi

Karalayın bakalım umarım bu siteden bi alıcı bulurum ve dediklerinize pişman olursunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JoseMaria28

Karalayın bakalım umarım bu siteden bi alıcı bulurum ve dediklerinize pişman olursunuz

Alıntıları Göster
    Paypal ile alman zaten riskli. Item vermedi diyelim zaten direk chargeback uygular bir kişi sende parandan olursun oda birşey kaybetmemiş olacaktır. Paypalde bu işler kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: smsh

Paypal ile alman zaten riskli. Item vermedi diyelim zaten direk chargeback uygular bir kişi sende parandan olursun oda birşey kaybetmemiş olacaktır. Paypalde bu işler kolay.

Alıntıları Göster
    arkadaşlarına steamdan profiline +rep yazdırmış item 0 referans 0 yeni üye ve 1 numaralı yöntemi kullanmış kul hakkı Allah kitap bırakın bunları artık.
  • quote:

itemler için yabancı biriyle çalıştığım için mecbur paypal üzerinden yapmak zorundayım
  • haiKme kullanıcısına yanıt
    Anladım.

Sadece iyilik için söylüyorum güven kazanmak istiyorsan eğer (bilinmediğin için diyorum) anahtarı önce yollaman mantıklı olacaktır ama tabii ki güvenilir birine mesela bu sieger, Drmel, ben, yesil_dev gibi gibi bir çok tanınmış insan var satış/alım yapan.

Hee diyelim kabul etmedin bir nebze bizimde report edip parayı geri alma şansımız olacak ama tabii ki Paypal şuan sanal itemlar içinde bir poliçe çalışmayı yapıyor çünkü bu tarz dolandırıcılık yaptığı için bedavadan item satmış olan insan var ki bunu bende daha önce yaşamış biriyim ama hiçbir zaman Paypal'den satın aldığım birine ben hiçbir şekilde chargeback yapmadım.

Bu karakter meselesi işte. Yukarıdaki bir arkadaş demiş mesela sana hesabın item yok diye. Mesela buradan direk güven kaybediyorsun bi kere.
  • quote:

Anladım.

Sadece iyilik için söylüyorum güven kazanmak istiyorsan eğer (bilinmediğin için diyorum) anahtarı önce yollaman mantıklı olacaktır ama tabii ki güvenilir birine mesela bu sieger, Drmel, ben, yesil_dev gibi gibi bir çok tanınmış insan var satış/alım yapan.

Hee diyelim kabul etmedin bir nebze bizimde report edip parayı geri alma şansımız olacak ama tabii ki Paypal şuan sanal itemlar içinde bir poliçe çalışmayı yapıyor çünkü bu tarz dolandırıcılık yaptığı için bedavadan item satmış olan insan var ki bunu bende daha önce yaşamış biriyim ama hiçbir zaman Paypal'den satın aldığım birine ben hiçbir şekilde chargeback yapmadım.

Bu karakter meselesi işte. Yukarıdaki bir arkadaş demiş mesela sana hesabın item yok diye. Mesela buradan direk güven kaybediyorsun bi kere.

Evet ilk deneyimlerimde bende internetten rastgele biri bulup paypaldan 16$ ödeme yapmıştım birine 10 key için . itemleri alamadım steamden engelledi beni. konuşmaların trade geçmişimin resmini alıp paypalı aradım . ilgilendiler çok kanıt istediler bende resimleri yolladım engellediğini yolladım bana verdiği email adresini bile yolladım konuşmada vardı. paramı geri iade ettiler. dolandırılmak gerçekten kötü bişey kendimi kötü hissetmiştim ama ben item satarsam eğer paypal üzerinden konuşmaların resmini itemi verdiğimin kanıtı ss alıp saklıyorumki paypal a şikayet eden olursa sizi kandırmaya çalışıyor ben itemi verdim demek için

• quote:

quote:

Merakımdan soruyorum.Diyelim ki ben senin tüm itemlarını falan çaldım ve seni dolandırdım.

Sende benim cep telefonu numaramın olması sana nasıl bir fayda sağlayacağını düşünüyorsun?Yani ben seni suçlamıyorum.Sunduğun güvencenin saçmalığına bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

quote:

quote:

Merakımdan soruyorum.Diyelim ki ben senin tüm itemlarını falan çaldım ve seni dolandırdım.

Sende benim cep telefonu numaramın olması sana nasıl bir fayda sağlayacağını düşünüyorsun?Yani ben seni suçlamıyorum.Sunduğun güvencenin saçmalığına bak.

Bilmiyorumki napabilirim onuda bilmiyorum direk zan altında kaldım burda konuyu açtığımada pişman oldum .niyetim dolandırmak olsa gerçekten bu kadar insanın içinde açık açık yapmam bunu ben

• haiKme kullanıcısına yanıt
    Paypal satıcılar için güvencesi yok işte olay orada. Yani ben şimdi senden alsam bile üstüne gidip ticket açıp paramı geri alabilirim ve sen direk itemdan olursun anlatabildim :)

Sen her türlü alırsın çünkü alıcı sensin. Direk alıcı güvencesi var Paypal'de. Ben müşteri hizmetleriyle bu konuyu çok konuştum ve görüştüm. Geçenlerde durumu sormak için aradığımda hem alıcı hemde satıcı için poliçe değişikliği çalışması olduğunu ilettiler bana. Bundan sonra Satıcılar içinde güvence sağlanacak ama ne zaman sonuçlanır bilmiyoruz dediler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.