Şimdi Ara

CS: GO Hangi ayarları kullanmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ekran ayarlarını cs 1.6 da ki gibi düşürmelimiyim? Yoksa ekranımın desteklediği oyunu mu oynamalıyım? steam launch -freq komutuna çoğu kişi 75 olarak oyna önerisinde bulunuyor sizin önerdiğiniz bir ayar var mı veya bilgisayarımda mevcut olan 60 hz mi oynamalıyım?

cmd, update, rate, ex_interp ve diğer önerebileceğiniz ayarlara kaç rakamlarını girmeliyim, şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konsola yazılan komutların oyuna hiç bir etkisi yok hepsi psikolojik bi crosshair hazırlayın kendinize oynayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

konsola yazılan komutların oyuna hiç bir etkisi yok hepsi psikolojik bi crosshair hazırlayın kendinize oynayın

ex/cl_interp için de aynı mı düşünüyorsunuz?
  • interp kullanan etkilediğini söylüyor fakat ben bir etki göremedim çok üzerindede durmadım çünkü oyunun grafik motoru belli yani böyle şeylerle uğraşılması saçma aim düşmanın üzerindeyken sıkarsın ve vurursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 24 Ocak 2015; 18:17:53 >
  • @*GameOver* Hocam interp ayarını öneriyorum yani bana göre temel ayar, 1.6 da faydasını epey gördüm Cs: go konusunda bilgisizim :D

@crank.com hocam benim çözünürlüğüm 1366x768 fakat bu ayarda fps düşüşü yapıyorum 4:3 tercihlerinden kullanıp 640x480-800x600-1024x768 kullanmayı düşünüyorum,fakat benim hz 60 -freq 75 yazarsam kabul olur mu?

• sen en iyisi şu videoya göz at ama ben uğraşmıyorum konsol kodlarıyla oyunun daha iyi olabileceğine, yinede deneyin belki işini görür

https://www.youtube.com/watch?v=or_1GgVZs8Q
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

sen en iyisi şu videoya göz at ama ben uğraşmıyorum konsol kodlarıyla oyunun daha iyi olabileceğine, yinede deneyin belki işini görür

https://www.youtube.com/watch?v=or_1GgVZs8Q

Teşekkürler hocam deniyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.