Şimdi Ara

CS GO DA RAHATSIZ EDİCİ UĞULTU, RÜZGAR BENZERİ BİR SES VAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cs go da oyundayken çok sessiz bir yerde olsam bile uğultu sesi var nereye maps de nerede olursam olayım ses aynı. Oyunu silip yeniden kurdum değişmedi. Başka oyun da böyle bir sorun yok daha doğrusu cs dışın da hiç bişey de bu sorun yok. Ses kartı sürücüsünü sildim kurdum değişmedi. Bu sorundan nasıl kurtulurum lütfen yardımcı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper2013kaya -- 18 Mayıs 2017; 20:42:29 >

• benzer konuyu ben açacaktım. özellikle dust 2 de dehşet bir çevre sesi var bende. kulaklığı değiştirdim ondan mı anlamadım
  • ben de d2 de oynarken arada helikopter geçiyor ona ayar oluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel
  • uğultu sesi derken herkeste olan çevre seslerinden mi bahsediyorsun yoksa daha farklı bir ses mi?
  • Traindeki a side yada iyv gibi bir sesmi ?

• Inferno'da CT base'de tankın yanında müzik çalıyor.
  • Çevre sesinden bahsetmiyorum. En sessiz nokta da bile sanki rüzgar eser gibi bir uğultu var sadece cs de oluyor. Ses ayarlarıyla oynarken anlık gidiyor ama geri geliyor. Normal de olmayan birşey yeni başladı hangi bölüm olduğu fark etmiyor aynı ses her bölümün aynı noktasın da var. Fan sesi gibi birşey. Başka oyunlar da böyle bir sorun yok. Ekran kartı driverini sildim kurdum gene değişmedi. Oyunu da sildim kurdum gene olmadı. Çözemiyorum sorunu.
  • Trainde ctde oynarken connectordan a maini keserken, sağ tarafta trenin ordan bir ses geliyo acayip baş ağrıtıyo be

• Benim bahsettiğim oyun içeriğin de olan birşey değil sürekli bir uğultu var. Test kısmın da o ses yok. Normal oyuna girdiğim de var. Fan, motor, rüzgar, uğultu bunlara benzer bir ses.
  • Güncel
  • Arkadaşlar sorunum şu video da olan ses videonun konusu başka ama bende ses de böyle bir sorun var.
    https://www.youtube.com/watch?v=egBAsIRfLeM
  • Güncel
  • Avatarındaki yuvarlaklar "meme" yi mi temsil ediyor?
  • lofer_freud kullanıcısına yanıt
    Hayır gözü dönmüş kör tarla faresine basan mamut soylu korkunç filleri temsil ediyor.
  • Sorun halen devam etmek de yardımlarınızı bekliyorum.
  • Kardeş sağ altta hoporlör simgesine sağ tıkla, kayıt aygıtları , gelişmiş, ses geliştirmelerini etklinleştir, tikliyse tiki kaldır değilse tikle uygula tamam de sorun çözüldü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.