Şimdi Ara

CS GO Botlarla Oynarken Hile

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
11.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CS GO da botlarda hile açmanın bir yolu var mı ? cs 1.6 da falan trigger açıp botlarda kendimi geliştiriyordum da cs go da vac bandan korkuyorum b

• Deneme bile, direk VACation
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan1212

Deneme bile, direk VACation

tahmin etmiştim :D vac kapatma gibi bir şey yok mu ? veya interneti kapatıp offline modda oynasam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NASUHC

quote:

Orijinalden alıntı: ozan1212

Deneme bile, direk VACation

tahmin etmiştim :D vac kapatma gibi bir şey yok mu ? veya interneti kapatıp offline modda oynasam ?

Alıntıları Göster
    botlarla trigger açıp kendini nasıl geliştiriyordun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

direk kafaya gidiyor ya nasıl anlatayım şimdi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

direk kafaya gidiyor ya nasıl anlatayım şimdi

Alıntıları Göster
    :D Bulaşma hiç hileye falan hesabın gider sonra pişmman olursun
  • online oynarken asla açmam ama offline de açmak hoşuma gidiyor gelişmemi falan sağlıyor bi yandan neyse o zaman botlarla oynarken sv_cheats 1 , r_drawothermodels 2 komutlarıyla devam :D
  • quote:

online oynarken asla açmam ama offline de açmak hoşuma gidiyor gelişmemi falan sağlıyor bi yandan neyse o zaman botlarla oynarken sv_cheats 1 , r_drawothermodels 2 komutlarıyla devam :D

:DDD aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

quote:

online oynarken asla açmam ama offline de açmak hoşuma gidiyor gelişmemi falan sağlıyor bi yandan neyse o zaman botlarla oynarken sv_cheats 1 , r_drawothermodels 2 komutlarıyla devam :D

:DDD aynen

Alıntıları Göster
    şu sayfa belki işine yarayabilir :http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243468228

+ olarak konsola bunları yazarsan mermilerin sekmeden attığın yere gider direkt olarak
    konsolu açıp: sv_cheats 1 ve weapon_accuracy_nospread 1 (sekmeyi kapatıyor)
    ak-47 ile tara ve keyfine bak

• quote:

Sen botlarla oynamaya devam et zaten girme normal oyuna. Hileyle kendini gelistiriyormus adam beyni celiskiye girmis haberi yok
  • Oyunu kolaylaştıran şeyler kullanarak kendini geliştirebileceğini mi düşünüyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

Oyunu kolaylaştıran şeyler kullanarak kendini geliştirebileceğini mi düşünüyorsun?
    Sen kafaya kendi nişan almayıp kendisinin gitmesi seni geliştirmez aksine köreltir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErayG-TR

Sen kafaya kendi nişan almayıp kendisinin gitmesi seni geliştirmez aksine köreltir.

Alıntıları Göster
    neden bu kadar atarlandınız anlamadım zaten "botlarda" yaptığımı açıkça belirttim online de asla hile kullanmadım/kullanmam, konuya ADAM GİBİ cevap verecek varsa gelsin saçma saçma konuşup atar koycaklar gelmesin lütfen

• NASUHC N kullanıcısına yanıt
    Dostum ya ne yazdığını bilmiyorsun ya da yaşı ufak bir kardeşimizsin... Sana şöyle anlatayım 'hile'yle kendini geliştiremezsin. Milletin takıldığı nokta orası... Yoksa sana kimse hile kullandın falan demiyor. Adamın bacağına sıktığın mermi trigger ile kafaya gidiyorsa nasıl kendini geliştirebilirsin ki? Sen kendini tatmin etmenin yolunu arıyor gibisin... Bu tatmin etme bugün botlarla olur, yarın öbürsü gün gerçek insanlara karşı devam eder. Yol yakınken bırak derim. Sonra konu açma buraya gelip ban yedim nasıl düzeltirim falan diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Dostum ya ne yazdığını bilmiyorsun ya da yaşı ufak bir kardeşimizsin... Sana şöyle anlatayım 'hile'yle kendini geliştiremezsin. Milletin takıldığı nokta orası... Yoksa sana kimse hile kullandın falan demiyor. Adamın bacağına sıktığın mermi trigger ile kafaya gidiyorsa nasıl kendini geliştirebilirsin ki? Sen kendini tatmin etmenin yolunu arıyor gibisin... Bu tatmin etme bugün botlarla olur, yarın öbürsü gün gerçek insanlara karşı devam eder. Yol yakınken bırak derim. Sonra konu açma buraya gelip ban yedim nasıl düzeltirim falan diye.
    canım benim vacı yersin botlara karşı bile hile açsan.

hatta vac ban yemiş biri botlarla bile cs go oynayamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Her şeyin farkındayım bana 10 yaşındaki çocuk muamelesi yapma, "OFFLİNE" diye belirttim zaten online de vac ban yiyeceğimi biliyorum , hileyle kendimi geliştiririm tabii botlarda deneyerek merak etme :)
  • NASUHC N kullanıcısına yanıt
    Hileyle kendini 'geliştir' kardeşim tamam. Çok mantıklısın.
  • Hs mod dm server diye araştır onlarda oyma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Hs mod dm server diye araştır onlarda oyma.
    hahahahahah ne hastalar var ya
  • Sen kendini geliştirmeyi bırak oyunu bırak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.