Şimdi Ara

CS:GO anlık takılma-durma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, oyunda botlara karşı oynarken bi sıkıntı yok fakat rekabetçi vs. online girince saliselik takılma oluyor arada pingimde 75 civarında yüksekde değil fps de normal neden kaynaklanıyor olabilir ?

• doygunluk arttıran yazılım kullanıyor musun
  • kayganz kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bazen bende de oluyor. Sweetfx kullanıyorum. Bundan mı kaynaklanıyor acaba?
  • vibrance.gui kullanıyordum da aynı ekran kartı olmasına rağmen işletim sistemi değiştirince anlık donmalar yapmaya başladı belli aralıklarla. sweetfx le vibrance da aynı mantıkla çalışıyor. hal böyle olunca yazılımı kaldırıp doygunluğu elle ayarladım düzelmişti bende. belki o yüzdendir diye bi sorayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayganz -- 23 Haziran 2016; 18:46:16 >
  • ekran kartını güncelle dicemde pek onunla alakalı değil sanırım
    Doygunluk u tam olarak açarmısın anlıyamadımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FPS cfglerinden denesen ?
  • olmecass O kullanıcısına yanıt
    ekran kartı ayarlarında renk bölümünde doygunluk diye ayar olması lazım. renklere canlılık getiriyor. ingilizcesi saturation olması gerek. benim driverlara Türkçe hep.

şöyle bir canlılık farkı oluyor.
     CS:GO anlık takılma-durma

bu renk değişimini yapmak için bi yazılım kullanıyor musunuz elle mi yapıyorsunuz onu soruyordum
    yazılım kullanmıyorum atı catalyst var sadece
  • varmı çözüm bulan çok sıkıntı birşey
  • https://youtu.be/qE26iVmYZb4 bendeki sorunun aynısını bu arkadaşda yaşamış anlık donmalar var seyredin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartı driverini kaldırın bu program ile yeniden son sürümü indirip bir deneyin hocamhttp://www.tamindir.com/display-driver-uninstaller/
  • çok teşekkürler cevap için hd4850x2 kullanıyorum en iyi sürüm nedir acaba şimdi amd nin sitesinden yüklücem ama stabil çalışırmı bilmiyorum bu arada en son sürüm kurulu bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmecass

arkadaşlar merhaba, oyunda botlara karşı oynarken bi sıkıntı yok fakat rekabetçi vs. online girince saliselik takılma oluyor arada pingimde 75 civarında yüksekde değil fps de normal neden kaynaklanıyor olabilir ?

Hocam aynı durum bendede var çözebildinizmi sorunu rekabetçide falan baya sinir bozucu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.