Şimdi Ara

CS 1.6 ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARI [GRAPHİCS] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
177.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar benimde bir sorunum var benim ekran 1600x900 fakat counter 1.6 resolution bölümünde böyle bir seçenek yok nasıl ekleyebilirim ?
  • HL Exe ayarları sayfası var, bu sayfayı bir incele çok fazla çözünürlük yapmak bazen oyunun hata vermesine neden olabiliyor ona dikkat et.
  • bende senle aynı sorunu yaşıyordum yapman gereken ekran çözünürlüğüne gir yönü yatay yap sonra csye gir ordan ayarlarını eski haline çevir sonra ekran çözünürlüğünden tekrar eski haline getir
  • Sorun çözüldü arkadaşlar hemen anlatıyorum bu anlattıklarım ati ekran kartı olanlar içindir. Nvdia karta sahipseniz bi program ile yapabilirsiniz

Aşağıdaki sayfadan kurulu değilse Windows 7 için Catalyst 9.7 Beta'yı indirin. Kurduktan sonra ekran çözünürlüğünü geçici olarak değiştirin. (1280*800 ise 1280*768 gibi) Ardından Catalyst Control Center'ı açıp "Next" deyip ardından Quick Settings sekmesinden "Notebook Panel Properties"i seçip yandaki "Resize the desktop the fit the display panel" seçeneğine tıklayıp Go dedikten sonra karşınıza ölçeklendirme seçenekleri gelecek. Ordan "Resize to fit the display panel"i seçip ilerleyin. Sonra çözünürlüğü yine eski haline getirin. Sorun böylelikle düzelecek. Gerçi arkadaşların da dediği gibi tam olarak sorun değil. Windows 7 ve XP standart olarak olarak görüntünün en boy oranını koruyor. Vista'daysa standart olarak görüntü tam olarak ölçekleniyor.

http://www.amd.com/tr/Pages/AMDHomePage.aspx

ALINTIDIR

• konuyu açan arkadaşın hala bu forumda gezdiğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaXesoX

konuyu açan arkadaşın hala bu forumda gezdiğini sanmıyorum

ban yemiş :D
  • Oyuna Girmek için csye sağ tıkla özellikler ordan uyuyumluluğa girip 640x480 ekran çözünürlüğünde calıstır yap uygula yap cs ye gir girer büyük bir olasılık ama kotu gozukur ordann solenen ayarları yap

• Masaüstündeki simgeye sağ tık özelliklerden [ Valve\hl.exe -nomaster -game cstrike ] olan yere -w 800 -h 600 yazıp oyun girin. Çözünürlüğünüz 800×600 olacaktır sonra istediğiniz çözünürlüğü ayarlayabilirsiniz.

• KARDEŞİM OK TUŞLARI İLE ASSAGI YUKARI YAPIP DEISTIREBILIRISN OLDUYSA NE MUTLU SANA İİ GUNLER KG ..
  • Bendede ekrana herşey geldi settings gelmedi ama birkaç kod ile hallettim bir video updoad edersen yazarım buraya ama yazılıda anlatıyım :

İlk önce oyuna sağ tık yaparak Hedef bölümünün sonuna "-full -w max çözünürlük -h max çözünürlük " Yani w ye ekranın geniş tarafı h ye kısa tarafını giriyoruz Kaydediyoruz ama kapatmıyoruz.

Oyunu açtığımızda bize düşük yada çok yüksek bir çözünürlük gelebilir, ayarlardan doğru seçeneği seçin ama kaydet (apply) demiyoruz. İlk seçenekteki eklediğimiz -full kısmının tamamını silip uygula diyoruz ve oyuna girerek çözünürlük ayarını uygula diyoruz sorun düzelecektir

Olmassa ne yapacğız? odahttps://www.facebook.com/Mustafa.Sinan.KnifeParty11 Profilim bana ulaşabilirsiniz . İyi günler

• güzel hort
  • çalıştırı açıp regedit yaz HKEY_LOCAL_USER oradan SOFTWARE oradaki valve dosyasını sil oyunu tekrar aç %99.9999 olcaktır iyi günler      

• Silip tekrar deneyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • UmuT1735 U kullanıcısına yanıt
    Sorun neymiş hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EyYeahEyYeah61 E kullanıcısına yanıt

Allah c.c. razı olsun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.