Şimdi Ara

Crysis 3 rldea.dll dosyasını McAfee trojan olarak algılayıp karantinaya taşıyor? Ne Yapmalıyım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar karantinadan geri aldığım durumda yine engelliyor. Güvenli olarak atamanın bir yolunu da bulamadım. Ne yapmalıyım?

• Hocam antivirüs programının o dosyayı es geçmesi için yapılan ayarlar var. O ayarları bulursanız yaparsınız. Aksi halde size oyun oynatmaz
  • Oyuna girmeden önce antivirüs programını disable yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColoNize

Hocam antivirüs programının o dosyayı es geçmesi için yapılan ayarlar var. O ayarları bulursanız yaparsınız. Aksi halde size oyun oynatmaz

yeni pc aldım içinde hiç kullanmadığım ilmini bilmediğim bu program çıktı ah bilsem es geçtireceğimde bulamadım. Karantinadan geri göndermenin de faydası yok. Bayağı araştırdım bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: punkerland

Oyuna girmeden önce antivirüs programını disable yapabilirsiniz.

O şekilde oynadım oynamaya da bu seferde her zaman disable etmek sonra rldea.dll dosyasını kopyalamak gerekiyor. Kesin çözüm vardır da lokman hekim nerde? onu bulmak gerek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oktayyavuz

quote:

O şekilde oynadım oynamaya da bu seferde her zaman disable etmek sonra rldea.dll dosyasını kopyalamak gerekiyor. Kesin çözüm vardır da lokman hekim nerde? onu bulmak gerek. :)

Antivirüs'ü sil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pergıos

quote:

quote:

Antivirüs'ü sil

kökten çözüm düşünmedim değil. Orjinal sisteme tanımlı full sürüm. Şimdilik vur öldür - kes kurtul- kaldır sil ... son seçenek.

• crakmı yükledin normal dvd de o dosya yok
  • quote:

Arkadaşlar karantinadan geri aldığım durumda yine engelliyor. Güvenli olarak atamanın bir yolunu da bulamadım. Ne yapmalıyım?

avira yükle bende mcafee yi nortonu sildim yükledm direk oyunu devam ettim korkma avira free iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolcu

crakmı yükledin normal dvd de o dosya yok

crack yükledim sanırım sileceğim virüs programını
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChuqLuck

quote:

Arkadaşlar karantinadan geri aldığım durumda yine engelliyor. Güvenli olarak atamanın bir yolunu da bulamadım. Ne yapmalıyım?

avira yükle bende mcafee yi nortonu sildim yükledm direk oyunu devam ettim korkma avira free iyidir

kaspesky ve avast genelde tercihim onu da deneriz.
  • Aynı sorun bende de FIFA2013' de olmuştu. Virüs programını kapatıp yap.
  • Orjinal mcafeeyi hiç bişeye değişmem. Kasper le avastta kim daha sonra pcne bişey olursa o zaman anlarsın orjinal sisteme orjinal program varken git oyunun dvd sini al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.