Şimdi Ara

Crucial çift sIra Ledli okuma - yazma sizce nasIL degerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az çok ugrasIm sonuncunda bunlarI verdi sizce nasIL bana biraz düsük geLdi BANA

Crucial çift sIra Ledli okuma - yazma  sizce  nasIL degerler

YorumLarInIzI ve öneriLerinizi bekLiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Crosshair -- 3 Temmuz 2009; 3:30:29 >

• o testin ram markasiyla pek alakasi yok daha cok islemciye bagli.fsb oc yaptigin icin sonuclarin gayet guzel 940 icin.940'da cift ram kontrolcusu var ama everest kullanmiyor.sonuclar dusuk geliyorsa ki ilk defa am2+ phenom bu kadar yuksek sonuc goruyorum o zaman nb oc yapabilirsin yapmadiysan.

• quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

o testin ram markasiyla pek alakasi yok daha cok islemciye bagli.fsb oc yaptigin icin sonuclarin gayet guzel 940 icin.940'da cift ram kontrolcusu var ama everest kullanmiyor.sonuclar dusuk geliyorsa ki ilk defa am2+ phenom bu kadar yuksek sonuc goruyorum o zaman nb oc yapabilirsin yapmadiysan.

nb oc denemedim bu işlemde sadece fsb ye asıldım çarpanı değiştirerek birazda ram timingleriyle oynayarak elde edildi. Sendeki değerlerde çok iyi değerler, am2+ larda genelde düşük oluyor diye bir söylemin var bunu anlayamadım ?

edit : Yazım hataları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Crosshair -- 3 Temmuz 2009; 10:56:29 >

• evet am2+ phenomlarda cift ram kontrolcusu oldugu ve everest bundan bi haber oldugu icin sonuclar dusuk hatta cok dusuk cikiyor.phenomlar ilk ciktiginda hata var bu islemcide geri verecem diye baslik aciyorlardi o kadar dusuktu.fsb degil carpandan yapsan bu kadar yuksek cikmaz.ilki 5 olduktan sonra timingin cok esprisi yok.am3 phenomlarin kontrolcusu farkli ama yine de phenomlarin hakki verilmiyor bu testte.

• eyw kardeş açıklayıcı bir mesaj oldu sağ olasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.