Şimdi Ara

creative zen 4 gb 190 tl gene creative zen 240 tl bu fark neden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dediğim gibi bu fark neden aynı sitede birinde fm var birinde yok versiyonları farklıdır dimi 190 ytl liği alırsam sorun çıkarmı

http://www.vatanbilgisayar.com/products.aspx?L2=CELAUD

şimdiden cevaplar için teşekkürler

• arkadaşım eğer çok fazla radyo dinlemiyorsan,ben bilgisayarımdan mp3lerimi atar onları dinlerim diyorsan radyosuzunu al,boşuna para verme.Ama radyo dinliycem diyosan o zaman değişir.Aradaki fiyat farkına neden olan tek fark radyo.Donanımsal olarak yazılımsal olarak başka hiçbir farkı yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzodia

arkadaşım eğer çok fazla radyo dinlemiyorsan,ben bilgisayarımdan mp3lerimi atar onları dinlerim diyorsan radyosuzunu al,boşuna para verme.Ama radyo dinliycem diyosan o zaman değişir.Aradaki fiyat farkına neden olan tek fark radyo.Donanımsal olarak yazılımsal olarak başka hiçbir farkı yok.

+1
  • bende radyolusu var ama radyodan başka bi farkının olduğunu sanmıyorum
  • radyo eskidi artık ben ayda yılda bir açıyorum o da madem radyolu o zaman bi işe yarasın mantığıyla.ama radyoda hiç benim tarzımda şarkılar yok

not: piyasada 350 ytl iken ben 190'a almıştım (creative zen 4 gb )
  • teşekkürler yardımınız için kafam takıldı bu kadar fark olmaması gerekiyo diye ondan sordum radyo lazım olmuyo bana pek radyosuz alacağım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral_murat

radyo eskidi artık ben ayda yılda bir açıyorum o da madem radyolu o zaman bi işe yarasın mantığıyla.ama radyoda hiç benim tarzımda şarkılar yok

not: piyasada 350 ytl iken ben 190'a almıştım (creative zen 4 gb )

nerden almıştın acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: human_slayers

teşekkürler yardımınız için kafam takıldı bu kadar fark olmaması gerekiyo diye ondan sordum radyo lazım olmuyo bana pek radyosuz alacağım :)

diğer radyolu playerlardan farklı 30 a yakın radyo ayarlayabilirsin ayarladığın frekanslara isim verebilirsin ayrıca cep telefonu gibi radyonun çekip çekmediğini gösteren bir gösterge var
  • ama bi radyo içinde arada gereksiz bi fiyat farkı var ben radyosuzunu almanı öneririm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.