Şimdi Ara

Creative T6160 2 Kolondan Ses Geliyor?[ÇÖZÜLDÜ!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün konu başlığında yazan ses sistemini aldım,gerekli bağlantıları yaptım fakat sadece 2 kolondan ses geliyor.5 kolondan gelmesi için ne yapmalıyım,lütfen yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakk055 -- 30 Haziran 2013; 17:44:00 >

• Arkadaşlar yardım lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakk055

Arkadaşlar bugün konu başlığında yazan ses sistemini aldım,gerekli bağlantıları yaptım fakat sadece 2 kolondan ses geliyor.5 kolondan gelmesi için ne yapmalıyım,lütfen yardım edin.

Arkadaşlar dün yaşadığım sorunu çözdüm. İnternette dolaşırken bununla ilgili bir çok şikayet vardı,hemen hemen aynı.Nasıl çözdüğümü sizlere anlatmak istedim.Çok basit,yapmamız gereken

-Anakartınızın markası-modeli ney ise onun kendi sitesinden size ait olan anakart modelini buluyoruz.
    -Bulduktan sonra driver kısmından genelde "VIA" Olarak yazar,yada audio driver yazılarından filan anlarsınız,indirin.
    -Sonra kurulum felan herşeyi tamamladıktan sonra bilgisayarı 1 defa yeniden başlatacaktır,başlatsın.
    -Daha sonra ses düzeni gelicek,neyi nereye taktığınızı gösteren.
    -Bu program açıkken,bilgisayarın arkasındaki turuncu jakı çıkartın,maviye takın.
    -Maviye taktıktan gelen seçeneklerden front diyin.Ben bunu seçtim seste bir anda değişme oldu.Kontrol ettiğimde 5'indende ses geldiğini fark ettim.

Eğer tarif ettiğim şekilde olmuyor ise yapacağınız basit.Deneme yanılma yolu ile bulacaksınız.Turuncu jakı maviye takın,back diyin,Olmadıysa turuncuya takıp hiç birşey yapmadan,tekrar çıkartıp maviye takın.Bu seferde front diyin.Olacaktır.Eğer Bunlarlada olmuyorsa "denetim masası"ndan mutlaka 5.1 surround seçeneklerinin işaretlendiğine emin olun.Eğer yapamassanız denetim masasından,nette araştırın nasıl yapıldığını gösteren resimler var.Arkadaşlar elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalıştım.Sorularınız varsa sorabilirsiniz,seve seve cevaplarım,Herkeze iyi forumlar..

Not: Creative T6160 Alacaklar hiç bir şekilde araştırmayın,gidin hemen alın.Herşeyiyle mükemmel. Ses kalitesi çok iyi ve bass'lar fena.Almak isteyenler hiç düşünmeden alın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakk055 -- 30 Haziran 2013; 17:43:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.