Şimdi Ara

Creative EP-660 Kulaklık 37 TL, Hepsiburada (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
5
Favori
17.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani böyle bu mesaja böyle bir mesajı ancak ilkokul 3ler söyler. bütün forumun yaşı ne kadar düşmüş. 30 liralık ürün için yazık günah yahu, gider ben denerim, 1 kere dışarda yemek yemem ne bu allah aşkına mezarcı herkes.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    yanlış anlamışsın, anlatayım, hani mesaj gönderen 10 kişi arasından 5 kişi seçtiler ya yani yüzde 50 ihtimalle çıkan bir çekiliş söz konusuydu. sıraya göre baktılar ise listede vardım. o bile çıkmadı bana piyangodan amorti bile çıkmaz şanssızlığımı anlatan bir deyim sadece. sık kullanılır, çeşitli versiyonları vardır, açık seçik yazmaya lüzum yok yani firmaya cevap olarak değildi bahtsızlığımı anlattı, saptırmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zupper79 Z kullanıcısına yanıt
    ses kalitesi iyi ama malzeme çok vasat 2 hafta falan gidiyor.
  • Beyler alınır mı neyde karar kıldık ?
  • 6-7 sene gitmesi ne demek ya. Sesi cartı curtundan ziyade dayanıklı olmasıdır bi kulaklığı kulaklık yapan. 660'ı 630la karşılaştırmak için en az bi 5 sene kullanmak lazım değil mi? Şimdi alan arkadaşlar teknik özellik işte edendime söyleyim sesii bası, tizi kulağa oturması bilmemne diyecek ama dayanıklı demesi için çok erken. Neyse fazla kafa ütülemeden alacak arkadaşlara hayırlı olsun diyorum ben 630a doğru gidiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative Türkiye

Tekrar merhabalar,

İlginiz ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizden böyle güzel geri dönüşler almak bizim için çok değerli. Umarız ilerleyen günlerde bu tarz aktiviteleri fazlalaştırma imkanı bulabiliriz.

İnceleme yapmak isteyen arkadaşların mesajlarını aldık. Aralarından 3 kişiyi seçip, kendileriyle iletişime geçeceğiz. Bilgilendirmeyi yine bu konudan yapacağız.

Ortaya faydalı, güzel incelemeler ve paylaşımlar çıkacağını umuyoruz.

Saygılarımızla,

Creative Türkiye

Müzik dinlemeyi seven biri olarak ve vaktimin var oluşundan dolayı bir adet test için istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tekrar merhabalar,

EP-660'ı inceleme karşılığında 3 kişi kazanacağının bilgisini vermiştik daha öncesinde. İlginiz için teşekkür ederiz. Mesaj yazan arkadaşlar arasından EP-660 kazananların sayısını 5'e yükselttik. Eğer kulaklıkların sahibi olacak 5 kişiden de güzel incelemeler ve geri dönüşler alırsak, konudaki istek üzerine bir 5 tane daha EP-660 vereceğiz ve toplamda 10 tane olmuş olacak.

Kulaklığı kazanan 5 kişinin kullanıcı isimleri şu şekilde:

1-) cenk_139
    2-) Vapors
    3-) MultiCore
    4-) BraveHeart
    5-) alperen.md

Kazanan arkadaşları tebrik ediyor ve özel mesaj yoluyla kargo-iletişim bilgilerini göndermelerini bekliyoruz.

Umuyoruz ki herkes için yararlı güzel incelemeler ve geri dönüşler sağlayacağız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Creative Türkiye

İkinci 5 kişi içi yazabilirsiniz. Boştaki Samsung ve şuan kullanmakta olduğum Sennheiser cx200 street II ile karşılaştırabilirim. Daha önce Creative wp250 gibi ürünleri de kullanma imkanım olmuştu. İyi çalışmalar.

• Creative Türkiye C kullanıcısına yanıt
    quote:

Tekrar merhabalar,

EP-660'ı inceleme karşılığında 3 kişi kazanacağının bilgisini vermiştik daha öncesinde. İlginiz için teşekkür ederiz. Mesaj yazan arkadaşlar arasından EP-660 kazananların sayısını 5'e yükselttik. Eğer kulaklıkların sahibi olacak 5 kişiden de güzel incelemeler ve geri dönüşler alırsak, konudaki istek üzerine bir 5 tane daha EP-660 vereceğiz ve toplamda 10 tane olmuş olacak.

Kulaklığı kazanan 5 kişinin kullanıcı isimleri şu şekilde:

1-) cenk_139
    2-) Vapors
    3-) MultiCore
    4-) BraveHeart
    5-) alperen.md

Kazanan arkadaşları tebrik ediyor ve özel mesaj yoluyla kargo-iletişim bilgilerini göndermelerini bekliyoruz.

Umuyoruz ki herkes için yararlı güzel incelemeler ve geri dönüşler sağlayacağız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Creative Türkiye

Müzik dinlemekle pek ilgim yok.
    Telefonun paketinden çıkan kulaklık dışında kulaklık almadım.
    Kısacası bu işlerden haberi olmayan milyonlarca insandan biriyim.

Denemem için ikinci 5 kişiye beni de yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drak44 -- 10 Aralık 2013; 22:29:10 >

• Creative Türkiye C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,uzunca bir süre ep630 kullandım.Bas gitaristim,şarkılardaki bas frekansları çok rahat süzen,müziğe keyif katan bir kulaklık ep630.Creative'in mid performansını geliştirdiğini umarak,2. 5kişilik listeye ben de dahil olmak isterim.
  • Açıkçası bana gelseydi dayanıklılık testine sokacaktım. Makinede eşofman cebinde yıkanma, dayanıklı çıkarsa ezilme, darbe testleri falan. Nasılsa bedava geldiği için acımadan yapacaktım bunları. Kulaklığa muhtaç olmayan en azından bir arkadaş bu dayanıklılık testlerini yaparsa memnun oluruz, çok ta işe yarar.
  • Kimsenin hunharca test amaçlı kullanacağını sanmıyorum :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: kojiro

Kimsenin hunharca test amaçlı kullanacağını sanmıyorum :P

Hocam test işi gözü tok ve tecrübeli adam işidir. Alan arkadaşlardan da böyle adamlar vardır elbette.
  • Mikrofon olaydı alırdım. O yüzden ep-630i diyorum.
  • Piyanistim. Üniversitenin yeni gelen Yamaha CLP440 Clavinova dijital piyanosu ile, tüm oktavlarda ve özellikle mid performansında stüdyo ortamında bir deneyelim kulaklığı.
    Ne tesadüftür ki, daha dün creative muvo sport c100 ile klavyede takılmış adamlar ne sağlam kulaklık yapmış 10 sene oldu demiştik :)
  • Sony EX50LP EX Serisi kulaklık ile kiyaslandiginda hangisi daha iyidir ? Dayaniklilik ve tok ses istiyorum. Teşekkürler

Arkadaş uzun araştırmalar sonucunda Creative EP-660 aldım. Öncelikle çok şık bir görüntüsü var, tam istediğim gibi kulağı rahatsız etmeyen basları var, bu çok hoşuma gitti.. malzeme kalitesi fiyatına oranla gayet iyi, bu fiyata başka bir ürün aramayın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacas -- 12 Aralık 2013; 16:08:07 >
  • bu ne ya iş başvurusu gibi olmuş konu ,herkes elinde hangi cihazlar olduğunu audiophile olduğunu kanıtlamak için neyi var neyi yok yazmış,sanki işe giriyorsunuz.37 liralık kulaklık verir parasını alırız nedir yani.

edit:amazon yorumları ep630un daha ıyı oldugu yonunde

http://www.amazon.com/Creative-EP-660-In-Ear-Isolating-Headphones/product-reviews/B004ZF0RQ8/ref=cm_cr_pr_hist_3?ie=UTF8&filterBy=addThreeStar&showViewpoints=0&sortBy=bySubmissionDateDescending

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 11 Aralık 2013; 21:14:55 >

• En azindan 2. 5 kisilikte konuyu acan arkadasa bir guzellik olmali.

• 630 ile 660 ın frekans aralığı, hassasiyet değerleri gibi birçok değeri kağıt üzerinde aynı görünüyor. Kullanıcıların iki kulaklık arasındaki ses farkını ayırt etmeleri çok zor diye düşünüyorum. Farklı olan nedir acaba kullanıcı arkadaşların yorumlarına bir bakalım.
  • ulan allah rızası için birisi artık bi inceleme yapsın bi ekşında bulunsun alalım mı almayalım mı
  • Arkadaşlar Nokia Monster WH-920 kulaklıkların android ile uyumlu olup olmadığı konusunda bilgisi olan varsa mesaj kirliliği olmaması açısından pm den mesaj atabilir mi? Sonyericsson Arc s telefonum varda mikrofonlu ve kaliteli bir kulaklık arıyorum. Ep630i modeli ile arasında kaldım.Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.