Şimdi Ara

Creative EP-630'u Masaya Yatırdık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
6.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tebrikler.. genelde çok kişinin önerdiği ucuz ama güzel performans veren bir kulaklık.. ilk güzel kulaklığım buydu benim.. ondan bende de ayrı bır yeri vardır.

• Video gözükmüyor.

EP630 Audio-Technica büyük boy slikon uçlar ile kesinlikle denenmeli. Sibilance konusunda büyük artı sağlıyor. Keşke inceleme yapmadan size büyük boy uç gönderseydim.
  • GEÇEN KIŞ SATIN ALDIĞIM VE ÇOK BEĞENEREK KULLANDIĞIM KULAKLIĞIM ALACAK KİŞİLERE REHBER OLMASI AMACIYLA BİLGİLER VEREYİM

BİR KERE KULAKLIK MUADİLLERİNE GÖRE ÇOK UCUZ BEN 30 TL YE ALDIM 0 OLARAK ŞEKLİ ŞEMALİ DÜZGÜN

MUADİLLERİNE GÖRE ÇOK KALİTELİ VE SAĞLAM

BENİM GİBİ POP HAREKETLİ VE BASSLI MÜZİK DİNLİYORSANIZ FİYATINA GÖRE TAM NET PUANIM 10/10 BASSLARI HİSSEDİYORSUNUZ MÜZİK SESLERİ DAHA CANLANIYOR VE DAHA KEYİFLİ HALE GETİRİYOR İNANILMAZ DERECEDE GÜZEL BİR KULAKLIK KISACA FİYATINA GÖRE

FİLM İZLERKENDE AYNI ŞEKİLDE SESLER NET VE GÜZEL GELİYOR KISACA O KONUDADA BAŞARILI 10/10 FİLMLER İÇİNDE İYİ YANİ

YALITIM VE TAKTIGINIZDA DIŞARIDAKİ SESLERİ DUYMA KONUSUNDA 10/8 YAKININIZDA BİRİ KONUŞURSA YADA BİRŞEY OLURSA AZDA OLSA İÇERİ SES ALIYOR AMA UZAKTAKI BIR SESI FELAN DUYAMIYORSUNUZ KESINLIKLE O KONUDADA BAŞARILI DİYEBİLİRİM AÇIK VE NET FİYATINA GÖRE ODA ÇOK GÜZEL

METAL MÜZİK DİNLEMEDĞİM VE SEVMEDİĞİM İÇİN YORUM YAPAMAYACAĞIM AMA

HAREKETLİ PARÇALARIN İÇERİSİNDE GEÇEN BASS GİTAR VE NORMAL GİTAR SESLERİNİ GAYET İÇTEN VE CANLI ŞEKİLDE DUYURUYOR YANİ GAYET GÜZEL O KONUDADA ÜZMÜYOR KISACA TAM BİR F/P (POP HAREKETLI BASSLI )MUZIKLER ICIN BIÇILMIS KAFTAN

• Su an cx 300 ii kullaniyorum. Eger turkiyeden alicaksan sennheiser yerine akg lere bakabilirsin 180-200 civarlarinda. Daha iyi kulakliklardir. Forumda satan bi arkads vardi hatta sennheisrlar bana hediye gelmese ondan almayi planliyodum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Su an cx 300 ii kullaniyorum. Eger turkiyeden alicaksan sennheiser yerine akg lere bakabilirsin 180-200 civarlarinda. Daha iyi kulakliklardir. Forumda satan bi arkads vardi hatta sennheisrlar bana hediye gelmese ondan almayi planliyodum

Peki hocam akg nin hangi modellerini önerirsin? Yurtdışından almayi düşündüm fakat orjinallik sorunu var.

• -TheDoctor- kullanıcısına yanıt
    Hocam bende samsungun orjinal kulak içi kulaklığı var. Telefonum note 2 ve ses çıkışını güçlendirdim biraz. 4/15 yapınca kendimi ortamdan soyutlanmış hissediyorum. Bu neyden kaynaklaniyor kulaklik mi iyi telefonun çıkışı mi iyi ? Ayrica 13 14 e kadar çok net berrak bi ses alabiliyorum.

• Arkadaslar ben bu kulakligi 2sene kullandim.
    Oncelikle cok eski bir kulaklik.
    Neden inceleyip 2014 yilinda f/p verdiler onu anlayamadim.

Kulakliga gelirsek.
    Kulaklik gercekten guzel ses veriyor.Ozellikle basslari temiz, yeterli.
    Ben 1 sene kullandiktan sonra kulaklik girisinin oldugu yer koptu.İlk once o kabloyu koruyan siyah sey zamanla ordan cikiyor.Daha sonra ise kablo kopuyor.
    Bu kulaklikta kacinilmaz birsey.
    Garantiye yolladim.20tl kitlediler.
    Daha sonra gelen kulakligida 1 sene kullanabildim.
    Yine ayni sekilde once siyah yer cikti sonra kablo kopmaya basladi ve omrunu tamamladi.
    Sizde ne kadar gider urun bilmiyorum ama ben 2 kulaklik 2 sene anca gitti.Tekrar almayi dusunmuyorum.

• şu kulaklığı öven adam müzikten gram anlamıyordur.

uzak durulası bir kulaklık.
    aman uzak durun derim ben.
    bas, tiz, mid'i falan bırak, müziği doğal bile vermiyor, mekanik ses veriyor.

2 kere aldım bundan zamanında,
    ulan ilk aldığım çin malı falanmıydı hayret diye.
    ikinci aldığım da berbattı.
    halen aldığım gibi duruyorlar,
    asla kullanmıyorum onları.

• Hocam audio technica yazcaktim ya o sirada akg inceliyodum sizede onu yazmisim. Kulaklik bolumunde detayli incelemesi var. Ordan bakablrsnz

• rahat adam kullanıcısına yanıt
    Kulakligin ses izolasyonu iyi olabilir siz de dediginiz gibi arttirmissiniz ama samsungun kulakliklari dandik geliyor bana cok dayanmadi koptu kulaga takilan kisim o zaman ep-630 aldım kalite farki var cidden

• TheLoft kullanıcısına yanıt
    Peki, 30-40 TL aralığında öneriniz var mı?
  • -TheDoctor- kullanıcısına yanıt
    zamanında ep 430 almıştım,sol kulaklığı bozulmuştu. şimdi çıkarıp denedim pek kaliteli gelmiyor ses sağdanda
  • EP-630 fiyatına göre gayet iyi. Özellikle bas sevenler için o fiyata başka kulaklık yok.
  • yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum, 2-3 yıl ömrü var ilk aldığımda 55 tl idi 40 tlye kadar düştü gayet güzel kulaklık

• abimde var eski bir kulaklık.
    bende beğenmeyen kitledenim.
    baslar ön planda olsada ne bas ne mid ne de tiz tatmin etmedi beni.
    archos mp3 player,w810i,pcde denedim.
    baslar daha yumuşak olabilirdi,midleri göremedim,tizleri kulak delen cinstendi.
    Bu yüzden benden iyi not alamaz.

• rahat adam kullanıcısına yanıt
    kulaklıklar hakkında çok bilgim yok iki kulaklığım var zaten sony mdr-zx300 ve creative ep-630 creative kullanıyorum işte metal müzikteki eksikliği dışında başka sorunum yok o eksiklikte abartılacak müziğin içine edecek bir şey değil arkadaşlarımda daha iyileride var deniyorum onlarınkinden çok fark yok 30tl ye alınabilecek güzel bir kulaklık f/p ürünü
  • Şu an param olsa bu kulaklığı sadece şekli şemali için bile alırım,bence gayet şık

• İyi ama neden? 10 sene önce inceleseniz tamam da neden şimdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bu islerden anlamadiginizi ep630 gibi fosil olmus berbat bir kulakligi inceleyerek gosterdiniz. Kulakliklar hakkinda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaslar su siteyi ziyaret etsin : techno-fi.net

Super

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bu islerden anlamadiginizi ep630 gibi fosil olmus berbat bir kulakligi inceleyerek gosterdiniz. Kulakliklar hakkinda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaslar su siteyi ziyaret etsin : techno-fi.net

1- EP630 an itibariyle satışta olan ve halen satılmaya devam eden bir kulaklık.
    2- Siz istemeseniz dahi forumda birçok üye özellikle bu kulaklığın incelenmesini istedi.
    3- İncelemeyi yapan Sezer bu konuya yeni el attı ve hızlı bir şekilde elindeki kulaklıkları inceleyerek bir altyapı oluşturmaya başladı.
    4- Bir incelemeyi yapmak için ille de harika ürünler tercih edilmez. Kötü (?) ürünler de incelenebilir, bu tecrübeler kullanıcıyla paylaşılabilir.

Şimdi bunların hepsini göz önünde bulundurduğumda şahsen Sezer'in bu işlerden anlamadığını değil, sizin forum ve inceleme mantığından bir hayli uzak olduğunuzu görüyorum. Emeği hiçe saymak ve insanların motivasyonunu düşürmek adına bir hayli kırıcı sözler sarfetmek bu kadar kolay olmamalı. Bu konuya biraz daha ılımlı yaklaşmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 25 Ağustos 2014; 0:08:29 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.