Şimdi Ara

CREA A9+ KULLANICILARI BURAYA (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
1
Favori
37.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Crea'nın kendi sitesine baktım.Orda varmış ama o da bozuk çıktı şansa bak E-mail attım crea'ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaperr -- 28 Mayıs 2008; 19:48:12 >
  • Selamlar

Versiyon güncellemesi yaptım 1.02 ve 1.04 şu an 1.04 var. Fakat yaptıktan sonra mp3 lerde sorun yok ama attığım videoları açmıyor. Neden olabilir ? mpy,3gp,mp4,avi hiçibirini açmıyor.
  • cihaza uyumlu bir kulaklık modeli bilen var mı.yeni almak istiyorum?Kutudan çıkan kulaklık bozulmuştu servise gönderdim samsung kulaklık gönderdiler o daha uyuduruk çıktı o da bozuldu.
  • Merhaba arkadaslar...
    Logitech wireless kulaklık buldum crea A9+ la baglamayamıorum wireless dediği bluetooth bu arada:)
    yardımlarınızı bekliyorum
    kulaklıktan bluetooth calıstırıorum...Creadanda ara diorum bulunamadı dior baska bir ayarı warmıdır acep?
  • quote:

Versiyon güncellemesi yaptım 1.02 ve 1.04 şu an 1.04 var. Fakat yaptıktan sonra mp3 lerde sorun yok ama attığım videoları açmıyor. Neden olabilir ? mpy,3gp,mp4,avi hiçibirini açmıyor.

Videoları cihazın cdsinde çıkan Transcoder isimli program ile özel avi formatına dönüştürmek gerekiyor. Standart videoları oynatmıyor.

quote:

cihaza uyumlu bir kulaklık modeli bilen var mı.

A2DP uyumlu tüm kulaklıkları destekliyor diye biliyorum.
  • önce crea pc sonra crea lcd tv şimdide bunu almayı düşünüyorum
  • creanın lcd tv leri iyi değil ama a9+ iyi cihazdır gerçi onu elden çıkartalı çok oldu ama hala alınabilecek güzel cihazlardan biridir uygun fiyata bulmak koşuluyla tabi
  • fiyatları ne kadar bunların? ve en ucuz nereden bulabiliriz?
  • konu hortlatmaca :) arkadaşlar usb driverlarını bulabilmemiz mümkünmü bu aletin zor ihtimal biliyorum lakin umut fakirtin maklubesi
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.