Şimdi Ara

Cpu Kullanımı Aşırı Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu da Advence System Care çektiğim fotoğraf

Görev Yöneticisi

Arkadaşlar cpu inanilmaz derecede yüksek ve bunun nedenini bir türlü anlayamadım yaptiğim işlemleri yaziyim
    1-Combofix program kullandım
    2-Antivürüs tamami tarama yaptim
    3-Bilgisarayımın fanini değiştim

Acaba bu sorunu çözmek amaçli önereceğiniz şeyler var mi vürüs girdiğinden şüpheleniyorum bilgisarayıma bu konuda önerdiğiniz program veya yönteminiz varsa söylerseniz sevinirim

• Performans sekmesine gelin resmini aldığınız yerden aşağıda kaynak izleyiciyi göreceksiniz bu alanda cpu ustune basarsanız en çok cpu kullanan program en tepeye gelecek. Böylece neyin kaynakları kulandığını öğrenebileceksiniz..

Kolay Gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: XemreG

Performans sekmesine gelin resmini aldığınız yerden aşağıda kaynak izleyiciyi göreceksiniz bu alanda cpu ustune basarsanız en çok cpu kullanan program en tepeye gelecek. Böylece neyin kaynakları kulandığını öğrenebileceksiniz..

Kolay Gelsin..

acaba antivürüs tarattığımda bu tür vürüs çıktı MSIL/RiskWare.HackAV.A bu vürüsle alakalı olabilir mi
  • bir virus söz konusuysa her şey mümkün..

Dediğim gibi eğer böyle bişey birdaha olursa kaynak görüntüleyiciden hdd yi kullanan cpu yu kullanan ne varsa hepsinin kontrolünü yapabilirsiniz.

Kolay Gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.