Şimdi Ara

CPU !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR PC GÖRÜNTÜ VERMİYOR ACABA CPU MU YANDI?

İŞLEMCİ YANDIĞI ZAMAN KOKU YAPARMI??

• Bunun birçok nedeni olabilir. Görüntü vermiyor derken biraz açar mısın? Yani hiç mi açılmıyor yoksa açılıyor da görüntü mü gelmiyor, hata mı veriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanpac -- 15 Temmuz 2006; 10:13:49 >
  • makine çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyor.. benim merak ettiğim cpu yandığı zaman koku oluyormu normalde?
  • Evet, az da olsa koku yapar. Ama CPU yansa makine açılmaz.
  • bnm de pc de görüntü gelmiodu ama ekran kartına baktım yuvasından cıkmıs o yuzden wermiomus . normal taktım calısıo artık..

bide ram lerini kontrol et aynısı ondada olabilio...

saygılar
  • ekran ak rtı yerinden çıkmıs olabilir her sey olabilir hata sinyali veriyormu bipp bipp gibisinden anakart gidebilir ram gidebilir vs psu nun tum kablolarını sok açar gibi tetikle sonra psu yu tekrar tak bunuda dene
  • Arkadaşın dediği gibi ekran kartını kontrol et. Ayrıca kasadan ekrana gelen kablolara bak, yerlerine oturmuşmu? Bir de monitöre elektrik geliyor mu?
  • Ekran kartının herhangi bir sallantı, kasaya darbe sonucu yerinden oynaması da söz konusu. Kontrol ettin mi?

Edit: Ben yazana kadar herkes yazmış zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanpac -- 15 Temmuz 2006; 10:43:04 >
  • görüntü makineyi ilk açtığımda geliyor ondan sonra hiç bişe yok bu arada monitörede elektirik ilk açtığımda geliyor bidaha yok!

az önce biip biip sesi geldi kasadan
  • görüntü geliyor derken ne geliyor ekrana ?senin bu sorun ne zamandan beri var?Bilgisyarda değişiklik yaptın mı hiç?2 seçenek var senin ya anakart ta sorun var yada ekran kartında...
  • dün akşamdan bu yana sorun devam ediyor. görüntü geliyor derken ilk açtığımda windows xp geliyor masa üstüne kadar güzel ondan sonra reset cekiyor bidaha görüntü yok
  • o bios un giriş ekranıdır.senin windows ta sorun olabilir.yeni bir prog. kurdun mu hiç bu sorundan once?Güvenli kipte açmayı bir dene f8 ile
  • güvenli kiptede aynı sorun var acıyorum reset cekiyor.. format atacaktım bu kezde cdrw okumuyor nedir bunun sorunu anlamadım gitti
  • Zaten bu durumda iken güvenli kipte açılmaz. F8'e basıp güvenli kipi seçtiğinde bilgisayar kendini resetleyecektir sürekli. CD-RW'ın okumadığını nerden anladın? CD'den boot mıu yapmıyor?
  • EVET BİOS TA BİLE GÖRÜNMÜYOR CDRW SADECE HDD GÖRÜNÜYOR..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.