Şimdi Ara

Çözüldü!!!Uygulama İkonlari Yer Degistiriyor(Resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar elimd 3.jenerasyon ios 5 jbli ipadimi kapatip acinca uygulama ikonlarinin en alt satirinda olanlar kaybolup ikonlar arasi mesafe iki katoluyor bunuda respring yapinca sorun ortadan kalkiyor yalniz bu seferde tum ikonlarimin yeri degisyor. Her defasinda ikonlarin yerini duzeltmekten biktim usandim bununla ilgili tekrar jb yapmak disinda cozum var mi. Lutfen yardimci olur musunuz...

ÇÖZÜM
    Arkadaşlar bende iProtect uygulaması yüzünden bu problem oluşmuş kaldırdım sorun ortadan kalktı diğer arkadaşlara da bir çözüm yolu olarak faydası dokunabilir.
    Bana ipad kullanıcıları şu an güncel olarak sorunuz olarak kullandığı iprotect yerine kullanabilceğim bir uygulama söyleyebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhad -- 22 Aralık 2012; 18:41:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Son yüklediğiniz uygulamalara bakmanızı öneririm. Dediğinize benzer bir sorun iPhone da barrel uygulamasını yükledikten sonra olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı problem bende de var restore yapamıyorum ios 6 kurmamak için eğer çözümünü bilen birisi varsa bunu yazarlarsa çok minettar kalırım.
  • Hocam cevap icin tesekkurler fakat bu olay olali 4 ay oldu ve suan 40 a yakin uygulama ve tweak var her birini silip tekrar yuklemek benim icin buyuk bir sorun teskil eder...

• quote:

Orijinalden alıntı: merhad

Hocam cevap icin tesekkurler fakat bu olay olali 4 ay oldu ve suan 40 a yakin uygulama ve tweak var her birini silip tekrar yuklemek benim icin buyuk bir sorun teskil eder...

hocam youtube'da izledim sb settings'den sonra oluyormuş kanımca bu problem.
  • Hocam kaldirdim fakat cozum olmadi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: merhad

Arkadaslar su an sanirim cozulmus gibi duruyor problem winterboardu kurdum. Aksi bir durum olursa tekrar yazarim. Yardimini esirgemeyen arkadaslara tesekkurler

Hangi repoda ? ve nasıl yaptınız açıklarmısınız rica etsem ?
  • hocam malasef olmamış bi anlık kapatıp açtığımda düzeldi diye gördüm fakat tekrar kapatıp açtığımda düzelmediğini gördüm halen çözüm aramaktayım
  • Bende de olmuştu bir ara ekrana daha fazla 5 satır 6 satır yerleştiren bir tweak var ondan kaynaklanmışti benimki kaldirınca düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: sinekahve

Bende de olmuştu bir ara ekrana daha fazla 5 satır 6 satır yerleştiren bir tweak var ondan kaynaklanmışti benimki kaldirınca düzeldi

sinekahve sen hangi tweaki kaldırmıştın hatırlıyor musun hocam
  • İnfinidock olabilir aradan baya zaman geçti tam hatirlayamadım yada 5 icon falan yada dock yacan bir tweak olabilir bir karıştır

• Hocam iProtect yüzünden olmuş kaldırdık sorun kalmadı. Sizlerin kullandığı eşdeğer sorunsuz bir uygulama var mı uygulamaları mı şifrelemek için?
  • Lockdown pro diye bi tweak vardi diye hatirliyorum o alternatıf olabılır

Edit:ipad de applocker isimli tweak'i kurdum sorunsuz kullaniyorum bu arada cozum icin tesekkurler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuspectT -- 22 Aralık 2012; 21:35:22 >
  • Rica ederim oneri icin de ben tesekkur ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.