Şimdi Ara

COWON A2 ALMAK İSTİYORUM.YARDIMMM LÜTFENN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ArkadasLar başLıkta yazdıgım üzere Cowon A2 aLmak istiyorum fakat Türkiye'deki fiyatLarLa Amerikadaki
    fiyatLar arasında ucurum var.SizLerden ricam "ebay" tarzı aLısveris siteLerinden herhangi bir ürün aLmıs
    biri warsa biLgi verebiLirmi bana? Ne kadar güveniLir bu site vs... ? ALısveris sekLinide biLmiyorum hangi kartLar
    gecerLi yada Türkiyeye ürünü nasıL gönderiyorLar? Sadece Ebay değiL herhangi bir aLısveris siteside oLabiLir.
    Fakat tabiki fiyatLar aynı oLmaLı.Ben arastırdım 290 - 300 DoLar ($) arası sıfır Cowon A2 fiyatLarı....

Yardımcı oLursanız cok sevinirim.Simdiden tşkLer ;)

• arkadasım bende cowon d2 var walla yurt dışı ancak ole kolay kolay bozulcak bir marka degil cowon bir sitede fiyatına baktım senin için cowon a2 nin 520 ytl kargo dahil 4-5 gün icinde eline ulasıyor ürün peşin fiaytına 3 taksit ancak daha fazla taksit yaptırmak istersende faiz koyup taksitli satıs yapıyolar ayrıca full kutu içeriği ile eline ulasıyor burdan adresi veremicem banlama olabilir diye istersen msn ekle Akon19_lonely@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akon19 -- 20 Ekim 2007; 21:42:59 >

• valla kolay bozulacak bir marka değil demişsin ama ben başka forumlardada görmüştüm arızalı olanları ki benimkide arızalandı 2 kere servise istanbula gitti anakartını değiştirdiler.ayrıca cowon un global garantisi yok yani dışardan alırsan tekrar garanti için dışarıya göndermek zorunda kalacaksın bence ya ucuzlamasını bekle yada kıy paraya şimdi al...
  • arkadasım zaten bozulmaz demiyorum kolay kolay bozulmaz yani 2 kat para verebilcekse zaten türkiyeden alsın garantili ama beklicekte ucuzlucak zaten dolar dusuk yakın zamanda ucuzlucanı zannetmiyorum hele birde 900 lerden 500lere dusceklerde oooo wala 1 yıl bekler atık bide dikkatimi cekti bozulanlarda genelde garantili olanlar yurt dısından alanlarda gormedim acıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akon19 -- 20 Ekim 2007; 22:39:06 >
  • Bu kadar fiyat farkı varken Türkiyeden alınmaz derim ben, ayrıca yurtdışına garantiye yollamaktan ingilizceden biraz anlayan adam korkmaz bence, burada da 30 iş günü bekleyecegine orada belki biraz daha fazla zaman gecer ama fiyatına bakılırsa yurt dısından almak daha mantıklı gibi görünüyor bana göre...

Bu arada ben de A3 çıksın diye bekliyorum, inşallah yakında çıkar da biter bu hasret....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tauron -- 21 Ekim 2007; 16:49:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tauron

Bu kadar fiyat farkı varken Türkiyeden alınmaz derim ben, ayrıca yurtdışına garantiye yollamaktan ingilizceden biraz anlayan adam korkmaz bence, burada da 30 iş günü bekleyecegine orada belki biraz daha fazla zaman gecer ama fiyatına bakılırsa yurt dısından almak daha mantıklı gibi görünüyor bana göre...

Bu arada ben de A3 çıksın diye bekliyorum, inşallah yakında çıkar da biter bu hasret....

Dostum A3 çıkmadan Q5 çıkacak :D
  • tauron arkadsım bende sana katılıyorum benim d2 de yurt dısından ama bozulcak diye korkmuyorum cunku bi arkadasın ki bozulmustu yurt dısına gondermiş yapılmış sonucta bence türkiyeden almak mantıksız ayrıca q5 in fiyatı zannedersem cok yüksek olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akon19 -- 23 Ekim 2007; 15:17:21 >
  • Bende dışardan getirtdim ve çok memnunum şimdilik bi sorunu falanda yok,oluncada göndeririz napalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnzrs

Bende dışardan getirtdim ve çok memnunum şimdilik bi sorunu falanda yok,oluncada göndeririz napalım

Türkiye'de alacağına yurtdışından A2+D2 alınabiliyor sanırım.Bence bozulması zor olan bir alete o kadar para vermeye değmez.Yurtdışından alınca bozulmaz denmez ama sorun çıkmaz herhalde.Ben Archos 605 aldım gittigidiyordan hiçbir sorun çıkmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

quote:

Orjinalden alıntı: Tauron
    ...Kırp

Dostum A3 çıkmadan Q5 çıkacak :D

Cowon A3 incelemesi (korece) konu başlığına bi göz atıver Emre hocam, galiba hasret bitmek üzere, bir ingiliz sitesinde pre-order yöntemiyle satışa çıkartılan A3 siteye göre 12 kasımda stoklarında olacakmış, Amin diyoruz hep beraber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tauron -- 27 Ekim 2007; 20:57:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.