Şimdi Ara

Covid-19 aşısı karşıtları İzmir'de miting düzenledi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
5.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

İtibar etmiyoruz, itibar edilmeyen planları yok olup gidiyor bakınız kuş ve domuz gribi makaleleri bile okumamak lazım!

Uyarıyorum bu ve benzeri haberlere tıklamayın!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svideoz -- 29 Ekim 2021; 21:22:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    Covid-19 aşısı karşıtları İzmir'de miting düzenlediOgrez : Hardware & Gamingyoutube
    Questa settimana la manifestazione è stata organizzata di venerdì sera ! W la libertà e la democrazia!
    https://www.youtube.com/watch?v=4brCKv6CpBo&ab_channel=Ogrez%3AHardware%26Gaming
  • SilenthillDream kullanıcısına yanıt

kan işini çokkk pahalı tutarım,1 ünite 250.000TL.

• AŞI KARŞITLIĞI tabiri yanlış anlamalara sebep veriyor. Ortada aşı yok ki. Sadece aşı olmaya aday kimyasal bir sıvı var. İnsanlar aşıya değil, bu kimyasal sıvıya karşı. Bu sıvıya nedense herkes aşı diyor. Eğer aşı ise nerede aşı ruhsatı?

• Vay be

Ölmedik biz , hatta hastalanmadık bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • power-pc P kullanıcısına yanıt

İnanan çok kişi var ve onlara beyinsiz demek aslında dünyanın nasıl döndüğünü anlamamak olur.

Herkes senin gibi bağımsız düşünemiyor. Sürü psikolojisi ile hareket ediyor ve dünyada at koşturan elitler bunu biliyor. Bir gerçek ana haber bültenlerinde veya ana akım medyada yer almadıkça sürü psikolojisi ile hareket eden insanların çoğunun inanmayacağını biliyorlar.

Ben ilk şoku 11 Eylül'de yıkılan WTC7 binasının resmi açıklamasının bilimsel olmadığını duyurmaya çalışan 3000’den fazla mimar&mühendisin hazırladıkları videoyu seyrettiğimde yaşamıştım. Adamlar üniversite çalışması ile resmi açıklamanın mümkün olmadığını kanıtladı ve dava açtılar ancak dava yıllardır devam ediyor. Çünkü medyaya çıkarılmadığı için kamunun haberi ve desteği olamıyor.

Sonuçta hala milyarlarca insan sadece taşıyıcı kolonlar aynı anda patlatılırsa" serbest düşüş yapılacak bir binanın ofis yangınıyla yıkıldığını sanıyor çünkü detayları bilmiyor. Detaylar medyaya çıkarılmıyor.

Bu yaşadığımız süreç de farklı değil. Medya kontrolü = düşüncelerin kontroldür..

https://www.youtube.com/watch?v=_nyogTsrsgI

https://www.ae911truth.org/languages/turkish

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt

hala yaşıyor musun? yürüyen ceset ortalığı kokutup duruıyorsunu<z>...

• nucro kullanıcısına yanıt

ne mümkün değil uçakların yakıt tankları full dolu uçak yakıtı tutuşunca 2000 derece ve üzerine ısı üretiyor... bina yıkımlarında kullanılan patlayıcılı sisteme bak uçağın kanadına bak anlarsın... alçı paneller koysalardı farklı bir olay olacaktı...

• küresel ısınmadan kaynaklı bir dury

Covid-19 aşısı karşıtları İzmir'de miting düzenledi

küresel ısınmadan kaynaklı bir durum ister inan ister inanma virüs oranı artıyor... 25 bin yıl önce olan bir virüs pandemiye sebeb oldu... inkar ediyorsunuz...

• guveractus kullanıcısına yanıt

Kardeşim ben aşı olmayı reddettim, öldüm, mezardan yazıyorum..

Aşı firmalarını dinleyin 5-10. dozlarınızı olunCovid-19 aşısı karşıtları İzmir'de miting düzenledi 

Allaha şükür gayet sağlıklıyım, bilim adını kirleten sözde bilim adamlarına! inanmayıp, kendime o sıvıyı enjekte ettirmediğim için ne kadar şükretsem azdır.

Tüm bu faşizme, zorbalıklara, haksızlıklara direnen metanetli insanlara selam olsun

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt

enfekte olunca direkt öldürmüyorda yavaş ve acılı şekilde öldürüyor... mezarını düzgün seçte gelenlere eziyet etme tabi senden kapıp ölmezlerse...

• power-pc P kullanıcısına yanıt

yalancı aşı karşıtları kan ticaretine başlamış... fiyatlar uçmuş...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.