Şimdi Ara

counter durumları..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda her Heronun bir antisi (counteri) olduğunu savunan da var counter diye bişi yok iyi player var diyen de..
    ama öyle hero lar varki gerçekten çok iyi player olsan da sana lanede nefes aldirmiyor
    misal: gangplank karşısına alınmış bir pantheon..
    sizin de böyle ornekleriniz var mı???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elbet var neden olmasın Counter'ı dikkat ederseniz turnuvalarda bile bu kompozisyona göre takım oluştururlar.

Low elonun bile bildiği bir counter mesela Karşısı Thresh aldıysa Supp a Morganayı patlatıverirsin olur biter

yada Top lane tank metasında karşıda Mundo varsa Adc olarak vayne alırsın Late game de mundo o avantajı sağlayamaz gibi gibi

böyle bir sürü sıralayabiliriz bu tabi benim fikrim verdiğim örnekler sadece basit birer counter örneği
  • Counter diye bişey yok. Sadece cs de geri kalacaksın biraz üstün herolara karşı

• Anti hero değil daha çok counter play ,counter comp,counter skiller var.Mesela thresh in e skilli leonanın e sini engelliyor ama bu kadar sadece adam senden iyi oynarsa pek bir manası kalmaz.wombo combolara karşı alınan dürtme takımları karşı takımın ultiler cddeyken dürtme takımları baya öne geçebiliyor.böyle şeyler oyunun her alanında var.Mesela vayne lucianın q larını kendi q larıyla dodgelayabilir ama lucianın early damagei bu dezavantajı bile ezip geçebilir.

• Bildircan senin hiç karşına gangplank oynarken pantheon gelmemiş belliki :) eğer jungler senin laneyi camplamazsa 3-4 lvl fark yersin

• Counter var ama ben Counter'a karşı oynamayı tercih ederim

Mesela top da karşıya Ryze , Jax , Panth vs. alan olursa , karşısına Tryndamere alırım.
  • mesela fıora varsa karsısına benım gibi aatrox almayın çok dayak yedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutunkolonyasi

mesela fıora varsa karsısına benım gibi aatrox almayın çok dayak yedim

Bi Jax çeker ağzına ağzına vururum onun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jax karşısına alınan ap tanky bi malphite yada Vladimir karşısına alınan bir swain feci eziyolar hele de swain :)

• counter sistemi yokdur diyen lowdur zaten
  • Tmm işte bende sizin aklınıza gelen veya tecrübe ettiğiniz counter deneyimlerinizi yazın diyorum :))

• bikere verdiğin counter örneği çok saçma? illa o q yu adama atmak zorunda mısın? flask başlayıp, q nu farmlara kullansan ne sustain sıkıntın olur pant mızraklarına karşı, hemde q farm yaptığından aynı farmınız olsa da sen daha fazla goldla gidersin.
  • morganayla thresh'i counterlamak kolay iş değil.
    bir Lulu hele hele alistar değil morgana thresh'in karşısına ben almam aldırmam
  • Br00klyn28 kullanıcısına yanıt
    Tabi gangplank zaten mana kullanmıyor enerji olduğundan seri seri her miniona q atıp farm yapabilir sende haklısın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: deruvish757

Tabi gangplank zaten mana kullanmıyor enerji olduğundan seri seri her miniona q atıp farm yapabilir sende haklısın :)

FLASK
    FLASK
    FLASK
    FLASK
    FLASK
    ...
  • Elise'in E'si Vi'ın ultisini engelliyor.

Quinn AA bazlı herkesi counterlıyor.
  • quote:

gangplankin qsu minyona last hit yapınca qnun mana bedelinin %50 sini geri kazandırıyor ve kalan %50 crystaline flask olduğu için yüksek bir değer değil.

Konuyla ilgili uzun bişi yazacaktım, vazgeçtim.

• Arkadaslar gangplank iyi oynarım ve hangi skill ne iş yapar bilirim yani bana skill açıklamalarını öğretmeyin :)
    Eleştiri yapmış olmak için eleştiri yapmayın lütfen gangplank değil sadece konu zaten ayrıca da kim ne derse desin abi göz var izan var pantheon gangi feci şekilde counterliyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deruvish757 -- 19 Kasım 2014; 12:54:15 >
  • quote:

Arkadaslar gangplank iyi oynarım ve hangi skill ne iş yapar bilirim yani bana skill açıklamalarını öğretmeyin :)
    Eleştiri yapmış olmak için eleştiri yapmayın lütfen gangplank değil sadece konu zaten ayrıca da kim ne derse desin abi göz var izan var pantheon gangi feci şekilde counterliyo :)

Ben de gangplank'i iyi oynarım ancak konu bu değil.

Ryze'ın karşısına alınan gap closerlı şampiyonlar örn. Irelia, Fiora gibi Ryze'ı zorlar.

• quote:

Bildircan senin hiç karşına gangplank oynarken pantheon gelmemiş belliki :) eğer jungler senin laneyi camplamazsa 3-4 lvl fark yersin

Dostum pantheon top lane kralı gibi birşey. Pantheonu izleyeceksin sadece q ile minyon kes hem +8 altın alıyorsun. Pantheona yaklaşma kulenin altında farm yapıcan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.