Şimdi Ara

Corsiar iceu elite lcd upgrade 1249 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
2.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırsat: Corsair iCUE Elite CPU Soğutucu LCD Ekran Yükseltme Kiti - Ayarlanabilir Göstergeli IPS LCD Ekran, 24 Bit Renk Derinliği, 16,7 Milyon Renk, 24 RGB LED Halka, iCUE Yazılımı ile Uyumlu - EIS https://www.amazon.com.tr/dp/B0B1HYRS98?cafId=3a6b5730-d4ef-415b-a083-d51fc3338f79&cafASIN=B0B1HYRS98&ref_=cm_sw_r_apin_dp_R0C78AC2CTN0S228NX40

siyah versiyon 1588 tl

Corsair iCUE Elite CPU Soğutucu LCD Ekran Yükseltme Kiti (IPS LCD Ekran, Ayarlanabilir Gösterge, 24 Bit Renk Derinliği, 16,7 Milyon Renk, 24 RGB LED Halka, iCUE Yazılım ile Uyumlu) Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B09J8WVSGD?cafId=fb3a0652-0e29-4dd6-ac2a-0fb29c8befc0&cafASIN=B09J8WVSGD&ref_=cm_sw_r_apin_dp_J7BSJBWDN4Y47BV8EK7B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 15 Şubat 2023; 20:11:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler aldım ancak 25. Nis.-2. May. tarihleri arasında teslim edilecek diyor. Bu kadar uzun sürüyor mu ya

• ezicioyuncu kullanıcısına yanıt

Muhtemelen daha erken gelir , 2 haftaya göndermişlerdi başka bi ürünümü 1 aya temin edilecek yazıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 12 Şubat 2023; 1:25:21 >
  • Teşekkür ederim. H170i için aldım. Geçen Mayıs civarında Türkiye'ye gönderim yapmayan sitelerde 100$ civarındaydı. Şu an çok cazip fiyat bence.

• tüh güzel fiyatmış kaçırdık yav.

• ***@rmour*** kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun , güzel günlerde kullanın

• Beckonn B kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Tüh kaçırdı ya :(

• Maqen_07 kullanıcısına yanıt

Tekrar stoklara girmiş.

Son 5 adet

amazon
    Corsair iCUE Elite CPU Soğutucu LCD Ekran Yükseltme Kiti - Ayarlanabilir Göstergeli IPS LCD Ekran, 24 Bit Renk Derinliği, 16,7 Milyon Renk, 24 RGB LED Halka, iCUE Yazılımı ile Uyumlu - EIS
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0B1HYRS98
  • Bu sadece Corsair sıvı soğutma için oluyor değil mi ? CM için de benzeri var mı ?

• R-10 kullanıcısına yanıt

keşke siyahı da girseymiş :(

• Yeni stokla beraber teslimat tarihi de 7 marta çekilmiş dediğiniz gibi süreyi öne çektiler.

Bu arada siyahta 1588e düşmüştü bugün o da hemen bitmiş.

Ben beyaz modelini kullanıyorum çok memnunum , o da düşse faydalansa arkadaşlar

• hDundar kullanıcısına yanıt

CM için uygun değil

• Maqen_07 kullanıcısına yanıt

Yeniden siyahı 1588+90 olarak stokta.

Fiyat 1588TL iken sepete eklediğimde ithalat ücreti,kargo vs. ile birlikte son rakam 2322TL çıkıyordu ödemede.

• oup59 kullanıcısına yanıt

Tuhaf dün siyahını sepete eklediğimde toplam fiyat 1678 gibi çıkmıştı. Bugün ihtalat ücreti hariç görünüyor  

Şu an da liste fiyatı 1588TL. Satıcı ve gönderici Amazon DE ama toplam fiyat 2317,25TL. 1678TL gözüktüğünde bir şekilde İthalat Ücreti Depozitosu olmadan göstermiştir. 638TL çıkıyor.

• Benim sipariş kargoya verilmiş. 25 Nisan-30 Nisan olarak görünüyordu sipariş teslim tarihi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.