Şimdi Ara

Corsair VS650 W yetermi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şöyle bir sistem kullanacağım z3 plus kasa ile overclock yapmayı şuan için düşünmüyorum fakat ilerde düşünebilirim sizce VS650 w power supply yetermii??

Amd fx x6 6350 soket am3+ 3.9 ghz 14 mb önbellrk 125 w 32nm işlemci
    Gskıll 8 gb 4x2 ripjiawsx ddr3 1600 mhz cl9 1.5 dual kit ram
    WD3.5 1 TB Caviar blue SATA 3.0 7200 rpm 64 mb Cache harddisk
    Zalman z3 plus midt atx kasa
    Düşündüğüm Corsair VS650 w power supply
    SAPPHİRE r9 280 dual-x 3 gb gddr5 384 bit amd raedon(r9 270 de olabilir)
    Cooler master hyper tx3 evo işlemci soğutucu
    MSİ 970a g43 2133 mhz oc anakart

• Gayet yeterli olur
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    12 v kanalı ve verimlilik yönünden nasıl bir güç kaynağı kardeşim sıkıntı çıkarırmı ??
  • Merak etme, sisteme yeterli geleceği gibi, daha üst seviye kartları da rahatlıkla çalıştırır, 12v gücüne değer tablosundan bakabilirsin.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bakmışım 12v den 600 w veriyor ve 55 amper civarlarında verimliği de 80+ ymış fakat testlere katılmadığı için sertifika alamamış aklımda soru işareti vardı fakat gitti . Vatan stoklarında kalmamış sadece ankarada var büyük ihtimal ordan alacağım fakat aynı fiyat civarlatında başka önerebileceğiniz varmı ???
  • Yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 650w tek gpu lu tüm sistemleri kaldırır
  • Bende kullanıyorum 12v dan 600w veriyor 660 gibi kartlar ile sli olup da kullanılır yeter. Ben şuan gtx 480 ile kullanıyorum bilenler bilir kart mübarek çok iyi ısınıyor gayet yeterlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheScripi

Teşekkürler bakmışım 12v den 600 w veriyor ve 55 amper civarlarında verimliği de 80+ ymış fakat testlere katılmadığı için sertifika alamamış aklımda soru işareti vardı fakat gitti . Vatan stoklarında kalmamış sadece ankarada var büyük ihtimal ordan alacağım fakat aynı fiyat civarlatında başka önerebileceğiniz varmı ???
    Yanlış yönlendirme yapmamak adına düzenlenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 11 Şubat 2015; 17:18:02 >
  • Fazla bile Rahat ol yeter
  • Selamlar,

İki ürün de aynı, aralarındaki tek fark 80Plus testine tabii tutulmaları. Yani verdikleri performans ve iç yapı anlamında birebir aynılar.
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Mesajımı düzenledim; lakin salt verimlilik sertifikası sebebiyle iki kata yakın fiyat farkının olması bende soru işareti yarattı.
  • Sistemin ahim Şahim birsey degil rahatlıkla yeter.

• Teşekkürler arkadaşlar bir sorum daha olucak yukarıda verdiğim anakartla fx6300 veya 6350 yi overclock yapabiliröiyim yapabilirsem 6300 en fazla ne kadar yükselir ??

• quote:

Orijinalden alıntı: burnerboost

Bende kullanıyorum 12v dan 600w veriyor 660 gibi kartlar ile sli olup da kullanılır yeter. Ben şuan gtx 480 ile kullanıyorum bilenler bilir kart mübarek çok iyi ısınıyor gayet yeterlidir.

Hocam yurtdışı forumlarda coilvine buzzing fan sesi ve restart atma gibi sorunlardan bahsetmişler sizde durum nasıl bir sıkıntı var mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: burnerboost

Bende kullanıyorum 12v dan 600w veriyor 660 gibi kartlar ile sli olup da kullanılır yeter. Ben şuan gtx 480 ile kullanıyorum bilenler bilir kart mübarek çok iyi ısınıyor gayet yeterlidir.

Hocam yurtdışı forumlarda coilvine buzzing fan sesi ve restart atma gibi sorunlardan bahsetmişler sizde durum nasıl bir sıkıntı var mı.

Bende kesinlikle bir sıkıntı yok hocam

• Takoz degilse islemcin 4.4 falan olur. Anakarta da bagli

• selmand kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

VS serisinde herhangi bir coil whine ve gürültü sorununa denk gelmedim.
  • Hayret 850-1000w öneren yok vallaha şaşırdım

fx6300 ve 7850 li sisteme 700w öneren bir forumun 650w a yeter demesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.