Şimdi Ara

Corsair Vengeance LPX 8GB(1x8GB) DDR4 3000MHz 189,90TL n11 fiyat yükseldi 214,99 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
4
Favori
7.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kupon kodu ile iki adet aldım ben de. 345 liraya geldi. 3200 olanı 450 liraya alacaktım kupon ile. Böylesi daha makul gibi geldi umarım sorun çıkmaz.
  • Arkadaşlar dilenci değilim. Kuponu fazla olan yada olupda kullanmayacak bir arkadaş varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
    https://urun.n11.com/bellek-ram/corsair-vengeance-16gb2x8gb-3200mhz-ddr4-cmk16gx4m2e3200c16-P391628334
  • arkadaşlar kupon varsa yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ram'den alıpta onaylanan varmı? Dün gece verdiğim siparişlerin hepsi onaylandı ama bu yeni sipariş oalrak duruyor hala.
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Bende sabah sipariş verdim yeni şiparis gözüküyor umarım patlamaz :(

• Bende sabah aldım henüz onaylanmadı. Üzerine fiyat düşürmüşler büyük ihtimalle düzelttiler sanırım. Umarım bizimkileri iptal etmezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 indirim yapmis soru cevapta yazdim 8 lirami verin diyen 224 den koymus n11 fiyat koymus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3200 olanından sipariş verdim. 475/65 kupon ile 429,37 TL geldi.

Çek takas/satış bölümünden karsılıksız yardımcı olan @SHOSTKOVİCH arkadaşa ayrıca teşekkür ederim.

İnş. Corsair dominator ramlerim ile çakışma yaşamam. Bu yüzden 3200 olanından almak zorunda kaldım. Artık gelince göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

Bende sabah sipariş verdim yeni şiparis gözüküyor umarım patlamaz :(
    Benim de haline yeni sipariş görünüyor.
    Başka bir ürüne mi yönelelim. İnşallah iptal olmaz.

• benim de yeni sipariş görünüyor, umarım iptal olmaz. iptallik bir durum da yok ama :(
  • haksancan H kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz bakındım ama sizden başka ürün sorunlu diyen görmedim. Size sorunlu ürün denk gelmiş olmasın?
  • Benim siparişte yeni sipariş olarak duruyor. Fiyat düşürmüş firma bu arada 189,90 şuan

https://urun.n11.com/bellek-ram/corsair-vengeance-lpx-8gb1x8gb-ddr4-3000mhz-cmk8gx4m1d3000c16-P390562652
  • mraltun kullanıcısına yanıt
    Ürün bozuk değil sadece xmp profili yanlış olduğu için ryzen ile uyumsuz. Vengeance ver. 4.32 diye ingilizce forumlarda araştırın görürsünüz. Corsair in kendi forumunda bile konuları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haksancan -- 11 Kasım 2019; 15:45:56 >
  • Beyler firma ile görüştüm. Yeterli stoğumuz var herhangi bir sorun yok. Şu an n11 de yoğunluk olduğundan dolayı firmanin n11 paneli açılmıyormuş. Açılınca onaylar verilip kargo gönderimlerine baslanılacağı söylendi. Herkezin bilgisi olsun.
  • Fiyat cok iyi ama arkadasin ram icin sorunlu demesi kafami karistiriyor acikcasi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.