Şimdi Ara

Corsair Obsidian 750D video inceleme *Güncel* (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siteye ne oldu bea hiç bi resmi göremiyorum BSC'de de aynı :(

• Böyle kasamı olur arkadaş!
    Buna vereğim parayla mikadan kendim keser yaparım daha iyi. Hiç olmazsa her yeri gözükür :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

DH geri filan dönmemiş. Bu kadar özensiz anlatım olmaz. Açılır mekanik kapaktan bahsediliyor, bir kez açmadılar. Ön kapak ve altındaki filtreyi göstermediler. Anlatılan ile gösterilen farklı, video montajı (kurgusu) kötü. Hele o kasa montajı nedir yahu... Arka kapağı bile açmadınız, SSD için buldukları harika çözümü es geçtiniz. Adamlar olabilecek en iyi kasayı yapmış, kablo kanalları kullanılmıyor. Bir kere o güç kaynağı ters montaj. Fan yönü bir tercih olabilir ama pratikte berbat bir tercih. Siz güç kaynağını ters takar iseniz, kablolar otomatik olarak kasanın içine değil dışına yaklaşır. Örneğin 24pin kablo, kasanın kanalına yaklaşacakken, bir anda 8-10 cm geri gidiyor. Dolayısı ile ortalama uzunlukta bir kablo yetmeyecek. Yetiremediği için onca kanal olmasına rağmen 24 pin kabloyu içerden vermiş... Bu kadar özensiz bir tanıtım görmedim, hiç kusura bakmayın.

Ürünü güya övdünüz ama pratikte bitirdiniz... Övdünüz mü yerdiniz mi anlayamadık... Corsair'in yerinde olsam bir daha size ürün göndermem. İstemeye istemeye yapılan ve bir an önce bitsin der gibi bir anlatımdı...

Ben bile 5 kuruş kazancım yokken, sizden daha çok cümle kurup daha fazla fotoğraflamışım incelememde.

Hakikaten hocam siz incelemiştiniz bu kasayı bol bol resim vardı. Çoğu bölümünü okumuştum. Ayrıca 780ti incelemenize de baktım. Gayet başarılı buldum. Tebrik etmek şimdi nasip oldu sanırım. Tebrikler

• Bir zamanlar; DH' de ''Donanım'' ların altından girip üstünden çıkılırdı. Şimdi cihaz önlerinde duruyor, Ona rağmen içini açmıyorlar ;) DH kendine gel...

• Videolarınız çok sıkıcı genelde yarısında kapatıyorum.
  • quote:

DH geri filan dönmemiş. Bu kadar özensiz anlatım olmaz. Açılır mekanik kapaktan bahsediliyor, bir kez açmadılar. Ön kapak ve altındaki filtreyi göstermediler. Anlatılan ile gösterilen farklı, video montajı (kurgusu) kötü. Hele o kasa montajı nedir yahu... Arka kapağı bile açmadınız, SSD için buldukları harika çözümü es geçtiniz. Adamlar olabilecek en iyi kasayı yapmış, kablo kanalları kullanılmıyor. Bir kere o güç kaynağı ters montaj. Fan yönü bir tercih olabilir ama pratikte berbat bir tercih. Siz güç kaynağını ters takar iseniz, kablolar otomatik olarak kasanın içine değil dışına yaklaşır. Örneğin 24pin kablo, kasanın kanalına yaklaşacakken, bir anda 8-10 cm geri gidiyor. Dolayısı ile ortalama uzunlukta bir kablo yetmeyecek. Yetiremediği için onca kanal olmasına rağmen 24 pin kabloyu içerden vermiş... Bu kadar özensiz bir tanıtım görmedim, hiç kusura bakmayın.

Ürünü güya övdünüz ama pratikte bitirdiniz... Övdünüz mü yerdiniz mi anlayamadık... Corsair'in yerinde olsam bir daha size ürün göndermem. İstemeye istemeye yapılan ve bir an önce bitsin der gibi bir anlatımdı...

Ben bile 5 kuruş kazancım yokken, sizden daha çok cümle kurup daha fazla fotoğraflamışım incelememde.

Hocam keşke OEM ile kalsa. Akıllı telefonlar bile adam akıllı incelenmiyor.

1520 incelemesi telefon ellerine ulaştıktan 1 Ay sonra yayınlandı, technopat'ta zaten 1.5 saatlik dolu dolu daha kaliteli incelemesi vardı 1 ay önceden.

DH bitmiş..

Daha R9 ve 700 serisinin tamamı incelenmiyorsa Donanım Haber adı bu siteye yakışmıyor.

(OEM'e de akıllı cihazlara da ilgiliyim.)

• adam halıda kasa topladı

• Ender neredesin :D

• İncelenmese de olurmuş rezillik diz boyu böyle incelememi olur amatör biri bile daha iyi incelerdi.
  • İnceleme sonundaki montaj videosunda yer alan müzik kime ait? Parçanın adı nedir?

• Arkadaşlar merhaba,

Yorumlarda birçok haklı eleştri var. Malesef ilgili arkadaşlar tarafından incelemenin kurulum noktasında ve sonrasındaki video işleme bölümünde gerekli özen gösterilmemiş. Yorumlarınız doğrultusunda, sistem kurulumunu ve video montajını tamamen kendim yaptım. Sıcaklık ve ses verilerini de ekledim. Sonuç benim içime sindi, sizlerde değerli yorumlarınızla katkıda bulunursanız sevinirim.

Anlayışınız için teşekkürler
  • quote:

Hocam söylediklerine genel olarak katılmakla beraber güç kaynağı yönü fan yukarı olması bence daha iyi. Daha az ısınıyor ve kasa sıcaklığını dışarı atmaya yardımcı oluyor. Belki benim kullandığım kasada alttan yeteri kadar hava alamadığından da olabilir ama benim ölçümlerim genelde bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: enderc

Arkadaşlar merhaba,

Yorumlarda birçok haklı eleştri var. Malesef ilgili arkadaşlar tarafından incelemenin kurulum noktasında ve sonrasındaki video işleme bölümünde gerekli özen gösterilmemiş. Yorumlarınız doğrultusunda, sistem kurulumunu ve video montajını tamamen kendim yaptım. Sıcaklık ve ses verilerini de ekledim. Sonuç benim içime sindi, sizlerde değerli yorumlarınızla katkıda bulunursanız sevinirim.

Evet simdi bu kasaya yakisir bir guncelleme oldu denebilir. Tekrar izledim. Kasaya yakisir parcalari kullanmaniz da guzel olmus bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi daha güzel ve detaylı bir inceleme olmuş, elinize sağlık.
  • enderc kullanıcısına yanıt
    İnceleme güzel de , kamera açısına takılmış durumdayım. Ender bey kasanın hemen solunda görünüyor fakat , arkadaki arkadaşımda "gömleğe şehriye çorbası dökülmüşte kamera açısını kapamak için kasayı ona göre konumlandırmışlar gibi bir hava var, " şaka bir yana tebrikler , ben soğutucularla ilgili bir inceleme bekliyorum, kasalar bu işin kılıfı
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderc

Arkadaşlar merhaba,

Cok tesekkurler, cok daha iyi olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Önceki hali sadece yorumdu zaten.
    Kablo saklama düzgünce kullanılarak yapılan montaj sonrasında, teknik verilerle gürültü ve soğutma değerlerini ortaya koyduğunuzda buna inceleme denilebilir.
    Şimdi olmuş elinize sağlık.
  • Arkadaşlar video güncellemeden öncede inceleme gayet başarılıydı. Bence haksızlık ediyorsunuz. Siz birde dünyadaki incelemeleri görün parça montajı bile yapmıyorlar.

• 900d ayrı bi dünyada 25*70*65 lik ölçüsü var 900d nin

• bıktım su akp reklamlarınızdan ekran ortasında tren geçiyo neymiş daima millet

Burası teknoloji sitesi değil mi erotik shop reklamlarınıda koyun tam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 21 Mart 2014; 16:32:30 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.