Şimdi Ara

Corsair Force LS 120GB İncelemem >>Yeni Sonuçlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
14.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar,

Sistemdeki anakart, boot sırasında kullanılan anakart özellikleri, işletim sistemi açılışında başlatılan uygulamalar gibi çok sayıda etken mevcut. Aynı sistem özellikleri olmadığı sürece bu tarz mukayeseler yapmak pek mümkün değil. Örneğin 4 yıllık laptopumda kullanılan SATA2 SSD'li işletim sistemi, günlük kullandığım yüklü sistemimdeki güncel bir SSD'den daha hızlı açılıyor.
  • Doğru fakat windows 7 nin loading ekranıydı asıl dikkatimi çeken. Bir ihtimal aldığı windows 7 cd sinde böyle hızlı açılması için bir kaç ayar yapılmış olabilir benim sistemim amd o inteldi bide bununda fark yapacağını sanmam. Sizin fikirlerinize önem veriyorum kesin karar vermiştim corsairde fikirlerinizden ve benim corsaire sempatimden yola çıkarak. Şimdi bide aklıma samsung girdi nette biraz testlerine baktım 250 gb samsung evo daha olumlu gözüktü gözüme ve fiyat olarakta daha iyi corsairden. Siz ne dersiniz corsair fikrimi değiştirmiyim mi yoksa samsung mu dersiniz ? Ayın 1'inde alıcam maaş ile hergün dolar artışını izliyorum malesef...
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    win 7 no gui boot edecek şekilde ayarlanmıştır 3 4 saniyelik bir düşüş yaratıyor boot sürecinde msconfig üzerinden ayarlayabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Neutron GTX daha üst seviyede bir model. Gerçek hayat performansı da bu seviyenin hakkını verecek şekilde. Corsair kararını destekliyorum.
  • Neutron gtx de stok sorunu var bi kaç gün içinde gelmezse ls ye düşücem. 240 gb force Ls ile 250 gb samsung evo arasındada samsung yorumlara bakarsam daha memnun bırakmış kullanıcıları. Force Ls için gt den kötü diyenler okudum nedense.
    Sanırım Vatan'dan alacaksınız. Stokta olduğu başka siteler de mevcut.

http://www.teknofiyat.com/?search=neutron+gtx+240

Force LS incelemesine de göz atabilirsiniz.

www.hwa.com.tr/corsair-force-ls-240gb-incelemesi.html
  • Bide son olarak birşey sormak istiyorum samsung evo ve pro var pro daha performanslı. Samsungda bir yazılım varmış donanımhaber inceleme testine baktım diğer ssdlere baya bi fark atıyor bu yazılımla. Bu yazılım samsung'u bir adım öne çıkarmaz mı sizcede ? Proda bu rapid özelliği yoktu donanımhaberdeki testte gerçekte vardır sanırım evoya özel değildir.
    Yazılım hakkında bir bilgim yok malesef.
  • Çok sağolun samsung 256 gb pro modelini alıcam aldıktan sonra sizde beni uğraştırırsınız istediğiniz testleri yaparım doğru karar verdim mi bunuda görmüş oluruz
  • Corsair Neutron GTX 120 GB ;

Corsair Force LS 120GB İncelemem >>Yeni Sonuçlar

Sistem imzada mevcut.
  • Yazm hızı düşük geldi, genelde 200 civarında seyrediyor testlerde.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Diski kullanıyor musunuz yoksa incelemelerine mi göz attınız? Yazma hızları olarak 200 mb/s'den daha yüksek değerlere imza atıyor zira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Selamlar,

Diski kullanıyor musunuz yoksa incelemelerine mi göz attınız? Yazma hızları olarak 200 mb/s'den daha yüksek değerlere imza atıyor zira.

Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz tüm test sonuçlarına:

http://www.ssdreview.com/review/compare/corsair-force-ls-120gb-25-inch-s8fm058/images/corsair-force-ls-120gb-2-5-inch.html

indirim kuponuyla 170 liraya alma şansım var bu fiyata önerir misiniz Force LS yi
    Belli ki testler sırasında yolunda gitmeyen bir durum var. Dediğim gibi o değerleri rahatlıkla aşabiliyor. Türkçe incelemesine bakmak isterseniz;

http://www.hwa.com.tr/corsair-force-ls-240gb-incelemesi.html/4
  • Oz! kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

170 TL çok iyi bir fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Belli ki testler sırasında yolunda gitmeyen bir durum var. Dediğim gibi o değerleri rahatlıkla aşabiliyor. Türkçe incelemesine bakmak isterseniz;

http://www.hwa.com.tr/corsair-force-ls-240gb-incelemesi.html/4

Bu 240GB'lık model ama. Farklı kapasitelerdeki SSD'lerin performansları aynı değil.
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    Biraz önce siparişi verdim n11 den. bkm cardfinans parapuan kampanyasıyla birlikte 145,92 Tl ye mal oldu bana. açıkcası karlı bi alışveriş yaptığımı düşünüyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oz! kullanıcısına yanıt
    karlımı? bedava olmuş hocam, bende şimdi sipariş verdim pepsi kodu + 3.5 tl puanım ile 214 liraya geldi, iyi bir ssd aldıgıma inanıyorum, şimdi sıra hdd caddy almaya geldi, 15" mb pro için nasıl bir caddy almalıyım ve nereden alabilirim, yardımcı olurmusumuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.