Şimdi Ara

corsa mı, getz mi veya 15000 tlye ne alınır???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar. birşey danışmak istiyorum. ben eşimin kullanması için 12-16 bin tl arası bir araba arıyordum. 2000 model 54000 km de temiz 1.2 16v corsa buldum 12000 tlye bide 2005 model 77000 kmde temiz getz 1.5 dizel ac abs ebd olan bir araç denk geldi 16000 tl istiyor sahibi. corsaya test sürüşü yapmadım ama getzi kullandım.
    ilk defa dizel araç kullanıyor sayılırım çok gürültülü ve bana teklemeli gibi gelen bir marş sonrası sert bir debriyaj ve direksiyonla karşılaştım (benim focusumla kıyaslanınca).
    bu motor hep böyle garip şekildemi marş alır???
    ayrıca bu fiyat sizce nasıldır??
    önerilerinizi bekliyorum........

• Corsa 2000
    Getz 2005 model olunca tabiki GETZ derim..

En azından sorunları az olur,güvenlik ekipmanıda bol..

Bence Corsaya yanamayın bile bu fiyata bulduysanız GETZİ(corsanın yanında)

Yeni corsa veya bundan önceki Corsa deseydiniz kesilikle ve kesinlikle Corsa derdim..

Saygılar..
  • geçen hafta sizle aynı durumdaki arkadaşımın eşi için 15-16bin civarına corsa,getz,fiesta baktık...1.2 enjoy 2004-2205 benzinli corsa aradık baya ama temiz denk gelmedi...getz temiz bulunuyor ancak benzinlisi fazla yakıyor dediler,dizel almak gerekiyordu...sonunda 2006 makyajlı kasa 50binde metalik gri Fiesta TDCI bulduk,hatasız,kaydıyla beraber 17500e alındı...size de önerim dizel fiesta'dır,makyajlı kasa olacak ama,bayağı fark var aralarında...
  • getzi bilmiyorum ama 98 corsa kullandım şehir içi için gerçekten çok güzel bir araç.Eşinize yarar bence.Ama fiyatı 11.500e çekerseniz alın derim.Getz için bişey diyemem.Corsa bu arada yakıtı çok iyidir.1.2 16 valf olması çok güzel.dizel getze yakın değerler elde edebilir.Çünkü getz sanırım ağır kasalı.Bence corsa ideal hem fiyatıyla hem kmsiyle.Hemde bir bayan için şehir içi kullanımıyla.Ama şehir dışı için gürültülü ve motor ufak kalıyor.
  • fiesta corsa modellerinde yoğunlaşa bilirisn getz lerde güzel araçlar ama güven açısından bana pek güvenli bi araç gelmiyor çok zıplıyor araba uçacak gibi ama bi bayan kullanacağı için sorun olacağını pek zannetmiyorum....
  • arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim hala kararsızım, corsa markası güven veriyor getzinde yaşı genç.
    getz için elektro hidrolik direksiyonludur eps arıza verir diyolar, direksiyon kilitlemesi olur felan diyolar. doğrumudur acaba. böyle bişeyler duyan varmı......????
  • arkadaşlar bir ustaya danıştım araç gayet normalmiş. vede aldım. hadi hayırlısı teşekkür ederim yardımlarınız için....
  • getz imi aldınız? neyse her halukarda hayırlı olsun. güle güle kullanın
  • evet getzi aldım. teşekkür ederim hayırlı olur işallah...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.