Şimdi Ara

COROLLA 1,4 TERRA AVANTAJLARI-DEZAVANTAJLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ikinci el araç arıyorum uzun zamandır.Toyota istiyorum.Tercihim 1,6 motordur her zaman ama bu aralar 1,4 corollalar karşıma çıkmaya başladı.
    Bu motor bu kasayı kaldırır mı diye sorduğumda satıcı ( satıcı psikolojisiyle mi bilmiyorum) renoya vs göre çok güçlü gibi cevaplar veriyorlar.Yakıt tüketimini de o yönde düşün diyorlar.

1,4 corolla ( 2004-2005 ) terralar hakkında acil bilgiye ihtiyacım var?
    tavsiye eder misiniz nasıldır

• quote:

Orjinalden alıntı: birol_61

Merhaba arkadaşlar,
    ikinci el araç arıyorum uzun zamandır.Toyota istiyorum.Tercihim 1,6 motordur her zaman ama bu aralar 1,4 corollalar karşıma çıkmaya başladı.
    Bu motor bu kasayı kaldırır mı diye sorduğumda satıcı ( satıcı psikolojisiyle mi bilmiyorum) renoya vs göre çok güçlü gibi cevaplar veriyorlar.Yakıt tüketimini de o yönde düşün diyorlar.

1,4 corolla ( 2004-2005 ) terralar hakkında acil bilgiye ihtiyacım var?
    tavsiye eder misiniz nasıldır

yaris 1.3 87 hp, 1050 kg ve güzel gidiyor....
    corolla 1.4 98 hp 1130 kg ve o da güzel gidiyor....
  • İkinci eli biraz zayıftır, iyi pazarlık edersen ucuz da satabilirsin yani fiyatı çok düşürürsen sorun olmaz satarken. 1.4 çok zorlanacağını tahmin etmiyorum. Aşırı performans beklemiyorsan.
  • 2005 model 1,4 terralara 20 000 TL ve civarı fiyat isteniyor genelde.
    km.ler genelde 80 bin -60 bin arası.

bu fiyat nasıl sizce ?

aynı zamanda araç yüklü ya da 4yolcu vs olduğunda motor zorlanır mı?

birde bu konudan farklı olarak , corolla otomatik vitesler nasıldır?uzun süre kullanan vardır illa ki içimizde.
    yakıt vs gibi konularda yardımlarınızı bekliyorum.benim için çok önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol_61 -- 5 Aralık 2008; 18:24:22 >
  • yardımcı olabilecek var mı?
  • Arkadaşlar 2006 1,4 terra aldım...henüz kullanamadım... ama paramıza göre toyotayı tercih ettim... inşallah pişman olmayız...
  • bence almışken 1.6 al çünkü hep 1.6 gidiyor, 1.4 satarken falan sorun olabilir.o kadar fiyat farkında değeceğini sanmam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.