Şimdi Ara

COREL VİDEOSTUDİO PRO X3 YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • corel videostudio pro x3 kullanıyorum. ilk defa başıma geldi 16:9 olarak kayıt edip düzenlediğim videoyu çıktı aldıktan sonra bu dvd,avchd hangi format olduğu farketmiyor videoyu seyrederken görüntü her sahnede 4:3 ve 16:9 arasında gidip geliyor, yani görüntü bir 4:3 bir 16:9 oluyor.
    bu mesajı yazdığım şuana kadar problemi çözemedim. sorunu bilen arkadaşlar varsa yardım Lütfen.

• tahminime göre bir lcd tv ile izliyorsun. görüntü oranını oto değilde 4:3 yada 16:9 yaparak izle.
  • evet lcd tv'de izliyorum ama sorun onda değil,pc'de seyrederkende aynı sorun var. proğram videoyu işlerken bir hata oluşuyor ama çözemedim. aynı videoyu bir hafta önce çıktı aldım böyle birsorun yoktu. düzenlediğim videodaki beğenmediğim birkaç yerini düzeltip tekrar çıktı aldım ve sorun başladı. başka çalışmamı da çıktı aldım yine aynı sorun,proğramı silip tekrar yükledim yine değişen birşey yok.
    düzenlediğim videoyu boş dvd'ye yazdırmayıp, mpeg-4,wmv,dvd,vcd,avchd olarak pc'nin harddiskine çıktı aldım yine durum aynı. encode sırasında birşeyler oluyor ama ne?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.