Şimdi Ara

Core i9-11900K, Core i7-11700K ve Core i5-11600K detaylandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: huso

Hocam aylarca 1200 den gelecek dedin1700 den geldi.Daha bu aralar 1350 ye indi.

10400F alabildiniz mi?Ayrica H410 ve B460 aldiysaniz zaten takamayacaksin 11400F i kactan girerse girsin.Z490 aldiysan tamam...

Alıntıları Göster

1700 giriş fiyatıydı. Düşecek diye hep söyledik. 1280'e aldım. Gigabayte Z490 aldım yanına maddi durumumu bir nebze düzelttiğim için. Çok memnunum. 2/4 sonrası Mercedes'e binmiş gibi oldum

• huso kullanıcısına yanıt

10400f 1700 TL'den girmesi imkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex5

1700 giriş fiyatıydı. Düşecek diye hep söyledik. 1280'e aldım. Gigabayte Z490 aldım yanına maddi durumumu bir nebze düzelttiğim için. Çok memnunum. 2/4 sonrası Mercedes'e binmiş gibi oldum

Alıntıları Göster

1200 den girecek diyordunuz da neyse onemli degil hayırlı Olsun.

• Siz Zen3 ile intelin K serisinin geride kaldığını nasıl söyleyebiliyorsunuz Bence amd önce işlemcilerinin teknolojisini bir adam akıllı elden geçirsin sonra yılların inteline kafa tutsun işi bilen kaliteyi kullanıyor amd nin de intelinde pek çok modelini kullanmış biri olarak kıyaslama bile yapmıyorum bir pc uyku modundan 1 dk da çıkarmı yahu durduk yere kitlenirmi yada kullandığın bir program kendi kendine kapanırmı yahu hepsini amd de gördüm bırakın bu işleri, geçin bunları önce kullanın sonra yorum yapın insanları da yanlış yönlendirmeyin amd dediğin yıl çıkmadan 2 kere zam yaptı almaya karar verdiğim sisteme iki defa fiyat yükseldi böyle birşey yok intel yıllardır aynı fiyat bir değişiklik yok burada hala amd de amd diye tutturuyorsunuz bu nedir yahu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.