Şimdi Ara

Coolink yeni işlemci soğutucusunu duyurdu: Corator DS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: CoxeD

Bugün Noctua NH-D14 soğutucumu aldım göz kararı anakarta koydum, gskill flare ramlerden dolayı 12 lik fanı bir hayli yukarı koymam gerekecekti bende kutuladım geri yollayacağım...

Sonra nette araştırırken bu soğutucu dikkatimi çekti çünkü Coolink'in fanları bir hayli sessiz...

Ve bir sitede review'da Coolinkin sahibinin Noctua olduğunu okudum ve bir anda fark ettimki Kutu, paketleme şekli, montaj aparatları birebir aynı...

O zaman neden Noctua'ya 160 lira vereyim buna 105 lira vereyim... Bugün Siparişimi geçiyorum bakalım nasıl birşey yorumları yazarım.

corator dahil çoğu soğutucu flare ile uyumsuz olacaktır çünkü flare çok yüksek , zaten coratorda fanı da kaldıramazsınız ve metal ile çakışır.

• hocam bence D14'ü kullanın çünkü daha iyi bir hava soğutma yok. bırakın işlemciyi kasa içi soğutmasına bile etkisi çok önceden ocz xtc 2 kullanıyordum d14 aldıktan sonra gerek kalmadı D14'ten önce kasa içi sıcaklığı 51-52 derece iken D14'ü takar takmaz 38 dereceye düştü. şimdi havalar serinledi 36'larda geziyor üztelik kasada 5970 olmasına rağmen. eğer ön fanı yukarı kaldırınca ramlerde sıkıntı çıkmıyorsa kullanmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

hocam bence D14'ü kullanın çünkü daha iyi bir hava soğutma yok. bırakın işlemciyi kasa içi soğutmasına bile etkisi çok önceden ocz xtc 2 kullanıyordum d14 aldıktan sonra gerek kalmadı D14'ten önce kasa içi sıcaklığı 51-52 derece iken D14'ü takar takmaz 38 dereceye düştü. şimdi havalar serinledi 36'larda geziyor üztelik kasada 5970 olmasına rağmen. eğer ön fanı yukarı kaldırınca ramlerde sıkıntı çıkmıyorsa kullanmanızı tavsiye ederim.

+ okadar sessizki ilk aldıgımda fanlar calısmıyor zannettım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuĞrA -- 25 Eylül 2010; 6:48:09 >
  • buna benzer ikiz kule tipinde soğutucu kulanmıştım gayet memnun kaldım hiç seste yoktu gayet iyi soğutur ama bizde kaç ş ye satılır orası malum en az 15 ile 20 ş fark eder ama inşallah etmez
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.