Şimdi Ara

Cooler master Cosmos II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar bi ara vatanda vardi gerci ancak teshir urunu oldugu icin almadiydim simdi o da bitmis. Bu kasayi herhangi bi yerde goren duyan olursa bana pm den veya konudan ulasirsa cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.300 Lira mı
  • http://www.teknobiyotik.com/silverstone-temjin-serisi-tj11-full-tower-pencereli-siyah-aluminyum-kasa.html
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811163178

O paraları gözden çıkardıysanız parasını tek hakeden kasa budur bence... En azından yurt dışı 300$ olan kasaya 600$ + kdv vermemiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 4 Haziran 2012; 14:05:03 >

• o kadar para verildikten sonra ya lian li alınmalıdır ya da mountain mods gibi sitelerden kendinize özel kasa siparişi verilmelidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

1.300 Lira mı

• quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

quote:

1.300 Lira mı

Hayırdır ?
  • Kapitalizm eskiden en azından mantıklıydı, şimdi şaka deseler inanmam. Neyse alan olur, yarın birgün incelemesini görürürüz buralarda, çok zengin bir ülkeyiz maşallah.
  • quote:

1.300 Lira mı

Burada da 1000 liraya satiyorlar. 300 lira farkta vergi algi olayi. Turkiye icin normal aslinda.
  • Çok güzel bir kasada 1300 lira vermem. Ne özelliği varda Haf X-942 yerine bunu tercih edeyim ?
  • Alüminyum olması bu kadar pahalı olması anlamına gelmez.Lian li falan al daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dave Mustaine -- 4 Haziran 2012; 16:12:49 >
  • Arkadaslar bi cok kisi ozel kasa onermis ancak sivi sogutma toplamicam en azindan simdilik o kadar ugrasamicami dusunuyorum. H100 ile push pull yapcam. Sistem rampage 4 ext. 3930k asus directcu gtx 680 top seasonic 850 80plus gold 12ogb force gt seklinde olcak. Islemci ve ssd yi yurt disindan getirtigim icin kasanin fahis fiyatini bi nebze dengeleyebildim. Amerikada kasa 300 dolar tammda bunu turkiyeye kargolatip vergisinide odeyip almayi dusundugumde hemen hemen ayni hatta daha pahali oldu. Almanyadanda gondertebilirim ancak durum gene ayni. Ha neden bu kasa derseniz bilmiyorum birazcik saplanti haline geldi cok mu gerekli kesinlikle degil. Ama sanki kasa bu olsa daha bi icime sinecek. Baska sekli semali bunun gibi hosuma gidebilcek sisteme uygun ve turkiyede bulabilecegim kasa onerileriniz olursa onlarida kesinlikle degerlendiririm.

@dewe herkesin parasi kendine. Kimseye hesabini yapmak bunun uzerinden alti bos sacma siyasi soylemler yapmak dusmez. Kimse sokaktan toplamiyo ancak kimseninde zevkler bir olmuyor. Kendi kisisel zevklerini karsilayacak paran olduktan sonra parayi mezara goturmenin bi alemi yok. Sn arabaya eve harcarsin bi hobin vardir onu yaparsin benimde hobim zevkim bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinalsurgeon -- 4 Haziran 2012; 17:20:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.