Şimdi Ara

Coolbay NOX Kasa için Basit Mod ve Sulu Soğutma Çalışmaları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
3.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla kardes eline bilegine saglik hayran kaldim basarilarin devamini diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

valla kardes eline bilegine saglik hayran kaldim basarilarin devamini diliyorum

Teşekkürler daha iyisi sizin olur inşallah.
  • fatality-one kullanıcısına yanıt
    aminnnn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrik ederim hocam bende hayran kaldım mükemmel işcilik cıkarmısşsınız..
  • Merhaba. Kasayla ilgili küçük bir güncelleme yaptım. Kasa içi sıcaklığı gösteren ısı derecesi kasanın üzerinde olduğu için bunu sadece ayakta olduğumda görebiliyordum. (malum oturunca kasa yüksekte kalıyor) Bu sebeple yukarıdaki ısı göstergesinden paralel bir kablo çekerek yan tarafa da bir ısı göstergesi koydum. Bu şekilde her an içerideki anlık sıcaklık değişimlerini görebileceğim. Ayrıca yeni taktığım ısı göstergesinin alarm fonksiyonu var bu sayede +40 derece sıcaklık oluştuğunda kendi spekerından sinyal veriyor. (max sıcaklık ayarı +/- şeklinde ayarlanabiliyor) Tabi -60 dereceye kadar da düşük ısılarda alarm verebiliyor ama kasada o sıcaklık nerdeee:)) Neyse şu an her şey stabil. Bir kaç kötü çekim foto paylaşıyorum. Herkese iyi çalışamalar.
     Coolbay NOX Kasa için Basit Mod ve Sulu Soğutma Çalışmaları Coolbay NOX Kasa için Basit Mod ve Sulu Soğutma Çalışmaları Coolbay NOX Kasa için Basit Mod ve Sulu Soğutma Çalışmaları Coolbay NOX Kasa için Basit Mod ve Sulu Soğutma Çalışmaları Coolbay NOX Kasa için Basit Mod ve Sulu Soğutma Çalışmaları Coolbay NOX Kasa için Basit Mod ve Sulu Soğutma Çalışmaları Coolbay NOX Kasa için Basit Mod ve Sulu Soğutma Çalışmaları

• Muhtesem is cikmis ortaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Java0054

Muhtesem is cikmis ortaya.

Teşekkürler hocam. Daha iyisi sizlerin olur inşaAllah.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.