Şimdi Ara

Cool master silenco rc-550 650w 80+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dönüp dönüp baktığım bir kasa gerçekten
    hem görüntüsü hem özellikleri ile bir yerden piyango çıkarsa ilk sipariş edeceğim parça bu olacak
    piyango çıkmadan öğrenci adam göremez zira bunu
  • Güncel
  • detaylı pm atıldı hatta dur buraya yazayım millet bilgi sahibi olsun

bende senin gibi bu 2 kasa arasında kaldım ve sessizlik 1.sırada gdliği için bu kasayı aldım ve gerçekten sıfır ses.
    içinden önde ve arkada olmak üzere 2 fan çıkıyor ama aşırı düşük devirde dönüyor fanlar pek etkisi yok gibi.
    ama ben o fanları şöyle yaptım, arkadaki fanı söktüm onuda öne aldım önce 2 adet 12cm lik fan yeri var.
    arkaya bi fan aldımki akıllara zarar hatta 1 tanede işlemci için alıcam o fandan

http://www.vatanbilgisayar.com/Sogutma%20Sistemleri/xilence-coo-xpf120.r.pwm-120mm-pwm-kasa-fani/productdetails.aspx?I_ID=39115

fan bu işte, 4 pin girişli hızını otomatik ayarlıyor sıcaklığa göre, max. devirde bile sesi duyamn imkansız o kdar sessiz. sende bu fandan alıcak olursan süper olur.

ayrıca bu silencio kasanın haf 912 den ayıran ne büyük özelliğide harici disk kutusunun olması. bende 1tb hdd var istediğim zaman takıyorum önden kasaya mis cillop gibi, hdd yi harici olrak kullanıyosun. diğer kasalarda bunu yapman için içeriden kabloları söküp takman lazım.

sıcaklık konusunda haf 912 ye göre kendi fanları ile 8-10 derec daha sıcak ama dediğim fanlarla düşersen kasayı haf912 den daha serin ve daima daha sesssiz olur.

ha bide içinden çıkan gx912 psu için forumda baya kötüleme yapılmış aşırı sesli oyunlarda kükrüyor die, sakın inanma onların psu fanı arızalı büyük ihtimal ondan öyle diolar.
    psunun varlığı yoklu belli bile olmuyor, full oyun oynadım 3-4 saat kükresin die tık yok.

valla sana ürünü incelemeiş kadar oldum dostum, bana bu kadar detaylı anlatan bile olmadı kasa için, şansa kader aldım, ama değdi. haa bide bu kasada içine toz girme riski %1

kasayı bu arada burdan aldım
    http://www.eksenbilgisayar.com/Store/ProductDetails.aspx?productid=90559

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal2238 -- 5 Aralık 2011; 23:13:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.