Şimdi Ara

çook güzel iki sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1. si bizm evde iki tane bilgisayar var bunlarla ağ bbağlatsı yapmak istiyorum bunlardan bir tanesi xp diğeri 98 birincisi bunlardan bir sorun çıkarmı çıkmassa kabloyu aldık ve eternet girişlerinden bağlatıyı sağladık ama ben küçük ev ve işyeri ağı kurduktan sonra karşı makineyi görüyor ama sorun kesik bir bağlantı vaar diyor bunu nasıl haledecem

2.si benim modem datron otamatik modem cdssiz çalışıo eternet girişinden benim sorunum ben şimdi telefon hattı değistirdim faka t modemin içine ip numaramı yazarak girmeye çalışıyorum ama karşıma çıkan admin yerine eski telekomun bana verdiği kullanıcı adı ve şifremi giriyorum kabul etmiyor yenisini giriyorum gene kabul etmiyor modem kitapçığında k.adı admin şifre admin diyor onuda giriyorum kabul etmiyor ben bu şifreyi değiştirmiştim herhalde nasıl ben bu şifreyi bulacam

yardım ederseniz sevinirim

• modemi resetle fabrika ayarlarına geri dönsün şifre admin e döner
  • sordukların içinde bildigim tek şey xp ve 98 i birbirine baglamak hiçbir sorun çıkarmıyo
  • birde modeme nasıl şifre ataacaz kardeş ben pek bu intenet mevzundan anlmadımda nese saolun yardımınız için
  • Şifre atamak için Modem'in kotrol paneline girmelisiniz. Bu işlemi modemin programı ile yapabilirsiniz. Browser üzerinden modemin ip sini yazarakta giriş yapabilirsiniz, bu ip modeme göre değişir. 192.168.1.1 veya 10.0.0.2 olabilir, en fazla bunlar kullanılıyor.
  • telekoma sormalısın bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkitrom

modemi resetle fabrika ayarlarına geri dönsün şifre admin e döner

Modemi resetlemek için kontrol paneline girmesi gerekmez mi?
  • hayır bazı modemlerin arkasında küçük reset düğmesi oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.