Şimdi Ara

CONSTRUCTİON DESTRUCTİON

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar construction destruction oyunun demosunu bulup ındırdım netten ama 20 dk oynanabılıo. Bu oyunun cd sı elınde olan ve ya nerde bulabılırım fıkrı olan lutfen yardım etsın.

• Heh heh. İnşaat oyunu diye millete saldık bak böyle oldu. Aslında bu oyunu da açtığım kült oyunlar başlığı altına koymak gerekecek herhalde. Keşke bulsak da oynasak.
    Bir de demosunu ben de oynadım, ama ben strateji-işletmecilik çıkar diye umut ettiydim. Simülasyon çıktı.
  • daha çok çocuk oyununa giriyor zaten 300-400 mb civarı kazaa dan bulabilirsin yada k***** cd satan yerlerde vardır
  • ee güzel değilmi şimdi bu oyun boşuna indirmeyelim bana kazaa demeyin antiKazAa yım ben.
  • ya ben bunun bi dosyasını indirdim. 190 kb kadar bişey. o indirmeye başlıyo oyunu. ben vazgeçtim, çıktım. bu dosya silinmiyo. delircem napçaz yani şimdi?
  • aha nası yani yaw...görev töneticisine gir ordan explorer ı kapa sonra yeni görev de bişi açmadan gözat de o dosyayı bul bu şekilde kapamayı dene silmeyi..
  • oyun belli bir yerden sonra çok sıkar boşuna indiripde zamanınızı harcamayın
    park bahçe işine çok meraklıysanız ordaki zamanı boşa harcayacağınıza gidip par bahçede çalışın.
  • link verinde bizde inridirelim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.